Connect with Us

All posts tagged "fatos tushe"

Lajme 23:01 - 9 Janar, 2020

“Fatos Tushe i kishte borxh shumë të madh ish-shoferit”/ Klodiana Lala tregon arsyen e fortë pse e shkarkoi

“Kryetari i Bashkisë së Lushnjes, Fatos Tushe, i kishte borxh shumë të madh ish-shoferit Gëzim Saraçi”. Kjo ishte deklarata e gazetares, Klodiana Lala, teksa zbuloi detaje...

Politikë 18:52 - 6 Janar, 2020

Atentati ndaj Fatos Tushes/ Hoxha: Prokurori e ka zbardhur ngjarjen

Gazetari Artan Hoxha deklaroi se ky vit nuk ka filluar mirë, kur po fliste për atentatin e mbetur në tentativë ndaj kryebashkiakut të Lushnjes Fatos Tushes....

Kronika 10:57 - 6 Janar, 2020

U sulmua me granatë në zyrën e tij/ Kryebashkiaku i Lushnjes rikthehet në punë

Kryetari i Bashkisë së Lushnjes, Fatos Tushe është rikthyer në punë 6 ditë  pas atentatit në zyrën e tij. “Jam rikthyer në punë, tashmë jam në...

Kronika 19:52 - 2 Janar, 2020

Granatë kryebashkiakut të Lushnjes/ Policia vë shpërblim për gjetjen e autorit

Pas ngjarjes së ndodhur përpara dy ditësh në bashkinë e Lushnjes, ku kanë mbetur të plagosur dy persona, kryebashkiaku Fatos Tushe dhe sekretarja e tij për...

Aktualitet 12:12 - 12 Maj, 2019

Në kërkim të një mandati tjetër/ Fatos Tushe me pasuri nga Durrësi në Velipojë

Partia Socialiste ka publikuar emrat e kandidatëve për kryetar bashkish dhe komunash. Për Bashkinë Lushnje do të kërkojë një mandat tjetër, kryetari aktual, Fatos Tushe. Tushe...

Aktualitet 18:04 - 15 Prill, 2016

Fotoja e Lushnjes dhe Washingtonit/ Nga Dritan Kaba

Pas fotos me gruan qe do te rrise 12 femije dhe deshires se kryebashkiakut ne Lushnje per tia futur portofolin ne goje a thua fshihet dicka...