Connect with Us

All posts tagged "fatmir hoxha"

Aktualitet 09:55 - 12 Qershor, 2018

Vettingu “djeg” gjyqtarin e  Kushtetueses/ Zbardhet vendimi për shkarkimin e Fatmir Hoxhës

Komisioni i Pavarur i Kulifikimit ka zbardhur vendimin me të cilin ka shkarkuar gjyqtarin e Kushtetueses Fatmir Hoxha. Ky i fundit është anëtari i katërt i...

Aktualitet 11:47 - 7 Maj, 2018

Gjyqtari me shtëpi 140 mijë euro, merr kredi si i pastrehë

Anëtar i Gjykatës Kushtetuese, Fatmir Hoxha është gjyqtari i radhës qe po kalon ne siten e Vettingut. Gjyqtari nuk ndodhet i pranishëm në seancë, ndërsa përfaqësohet...

Aktualitet 14:23 - 6 Maj, 2018

Një tjetër miliarder i Kushtetueses në Vetting/ Fatmir Hoxha drejt shkarkimit?

Fatmir Hoxha, anëtar i Gjykatës Kushtetuese prej vitit 2011 do të përballet të hënën në seancë dëgjimore me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Hoxha është gjyqtari...

Aktualitet 20:38 - 6 Shkurt, 2018

Ish i persekutuari politik i kërkon prokurorisë hapjen e dosjes voluminoze të Edi Ramës

Në valën e rihapjes së disa dosjeve të mëdha, ka reaguar edhe i Fatmir Hoxha, një i persekutuar politik nga regjimi komunist. Me anë të një...

Aktualitet 18:28 - 14 Gusht, 2017

Aleati i drejtohet Bashës/ Turp që merreni me fatkeqësinë e një aksidenti!

  Aleati i Lulzim Bashës, Fatmir Hoxha, përfaqësues i të përndjekurve politikë dhe kryetari i Partisë së të Drejtave të Mohuara, ka reaguar pas aksidentit me...

Aktualitet 18:00 - 14 Korrik, 2017

Aleati “shpërthen” ndaj Bashës/ Mbajtëm 90 ditë çadrën, ti na le jashtë

Kryetari i Partisë së Të Drejtave të Mohuara e re, Fatmir Hoxha, ka bërë një deklaratë të fortë kundër kreut demokrat, Lulzim Basha. Me anë të...

Aktualitet 17:36 - 14 Korrik, 2017

Nuk njohim zgjedhjet!/Partia e Fatmir Hoxhës hidhet në sulm (Deklarata)

Kryetari i PDM e re, Fatmir Hoxha, ka deklaruar sot publikisht se nuk i njeh zgjedhjet e 25 qershorit. PDM e re, e njohur dhe si partia e...

Aktualitet 14:08 - 16 Janar, 2015

Lirohet Fatmir Hoxha, i arrestuar nga grupi i kokainës në Elbasan/ Prokuroria: Nuk ka prova

Lirohet shtetasi Fatmir Hoxha, që u arrestua nga policia në operacionin e drogës që u zhvilluar në Fushë-Labinot të Elbasanit. Prokuroria shprehet se nuk ka prova...