Connect with Us

All posts tagged "fatmir haklaj"

Vrasjet gjakatare në Tropojë/ Artan Hoxha rrëfen bisedën e panjohur me Arben Frashërin, ndëshkimi që mori për sakrificën e tij
Kronika 16:20 - 30 Shtator, 2020

Nga biseda me Muharremin te kaseta/ Artan Hoxha zbulon arsyen, pse e vrau Fatmir Haklaj Azem Hajdarin

Gazetari Artan Hoxha, foli pak më parë lidhur me vrasjen e ish-liderit të lëvizjes Djetor ’90, Azem Hajdari. Hoxha komentoi deklaratat e bëra dy ditë më...

Politikë 14:44 - 29 Shtator, 2020

Video-“Nuk kishte asnjë shans”/ Artan Hoxha zbulon “lapsusin” e Berishës, çfarë ndodhi në Tropojë në qershor 1997

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar deklaratat e bëra nga ish-kryeministri Sali Berisha mbrëmë në emisionin “Opinion”. Në një postim në rrjetet sociale, Artan Hoxha shkruan se...

Shqipëria në “pushtetin” e kanabisit dhe krimit/ Artan Hoxha i përgjigjet Lleshajt me prova dhe fakte
Politikë 23:27 - 28 Shtator, 2020

“Pas 21 vitesh Berisha i përmendi emrin…”/ Artan Hoxha për vrasjen e Azem Hajdarit: Kampionati vazhdon

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar lidhur me deklaratat e ish-kryeministrit Sali Berisha për vrasjen e ish-liderit të lëvizjes Dhjetor ’90, Azem Hajdari. Hoxha thotë se pas...

Gazetari tregon fjalinë e fundit të Azem Hajdarit/ Çfarë i tha Fatmir Haklajt para se ta vriste
Lajme 23:10 - 23 Shtator, 2020

Gazetari tregon fjalinë e fundit të Azem Hajdarit/ Çfarë i tha Fatmir Haklajt para se ta vriste

Gazetari Ferdinand Dervishi ka folur mbërmjen e sotme lidhur me vrasjen e ish-deputetit të Partisë Demokratike dhe ish-dhjetoristit Azem Hajdari. Dervishi ka treguar për herë të...