Connect with Us

All posts tagged "fatma"

Kryesore Show Biz 11:23 - 9 Mars, 2019

Aktivistja shqiptare shpërthen kundër Fatma Haxhialiut:”Ti nuk mund të fillosh Shqipërinë vitin 0″

Aktivistja Sevim Arbana deklaroi se ne jemi ende një shoqeri e dhunshme dhe se ende duhet bërë shumë punë në edukimin social, që në familje e...

Kryesore Show Biz 13:10 - 15 Shkurt, 2019

Nga surprizat romantike tek sherret: Fatma dhe Alfio rrëfejnë të pathënat e lidhjes së tyre

Ato janë një ndër çiftet më të përfolura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Po flasim për Alfion dhe Fatmën të cilët së fundmi për...

Kryesore Show Biz 12:10 - 28 Janar, 2019

“Kur e sheh me tatuazhe…” Fatma Methasani tregon përshtypjen që kishte për Alfion para lidhjes

Pavarësisht se kishin mbi dy vite bashkë, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani vendosën që ta bënin publike lidhjen vetëm në 8 tetor të 2018-s. Ata kanë...

Kryesore Show Biz 11:25 - 6 Janar, 2019

“Në çdo fluturim, e njëjta histori”! Fatma ndan me ndjekësit sekretin e Alfios

Tashmë emrin e Fatma Methasanit dhe Alfio Rrotanit e shohim shpesh në mediat rozë si një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Me postimet...

Kryesore Show Biz 10:40 - 22 Dhjetor, 2018

Alfio kokë e këmbë i dashuruar: S’e harroj ndjesinë kur pashë Fatmën për herë të parë

Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani, kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve së fundmi me historinë e veçantë të dashurisë, të cilën e...

Kryesore Show Biz 12:40 - 3 Dhjetor, 2018

“Është i lodhshëm”! Fatma Methasani zbulon vesin e Alfios dhe nuk qenka ajo që mendonim

Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani janë kthyer në një prej çifteve më të dashur të showbiz-it shqiptar. Ata kanë zbuluar se jetojnë bashkë dhe madje lidhja...

Kryesore Show Biz 11:53 - 28 Nentor, 2018

Fatma rrëfen sesi lidhja me Alfion u bë publike dhe paska qenë surprizë edhe për moderatoren

“Po…Po e Po…lumturia është tek gjërat e vogla!!!” –do të shkruante Alfio Rrotani me 7 tetor në “Instagram”, duke konfirmuar se ai dhe moderatorja Fatma Methasani...

Kryesore Show Biz 11:40 - 16 Nentor, 2018

“Vendosa të të kem në lëkurën time”! Alfio bëri një tatuazh për Fatmën dhe është kaq romantik!

Alfio Rrotani ka dëshmuar se dashuria e tij për Fatmën është shumë e madhe. Edhe pas dy vitesh të lidhur, shefi i kuzhinës flet me shumë...

Aktualitet 12:25 - 2 Nentor, 2018

‘Një Zot e di si nuk u dorëzua’, Fatma rrëfen të pathënat e lidhjes me Alfion

Ata janë kthyer padyshim në çiftin më të komentuar të showbizit, të cilët për dy vite e mbajtën të fshehtë historinë e tyre të dashurisë.  ...

Aktualitet 09:50 - 28 Tetor, 2018

Mjalti i dashurisë! Fatma merr surprizën e ëmbël nga i dashuri në ditën e lindjes

Në minutat e para të së dielës, moderatorja Fatma Methasani ka festuar ditëlindjen në një festë të ëmbël në shtëpi. Duket se i dashuri i saj,...

Aktualitet 09:52 - 16 Dhjetor, 2017

“Qyqa, ti je ajo shala 2 metër në TV”?! Shqiptarja bëhet për “ujë të ftohtë”

Ka vetëm pak kohë që është pjesë e televizionit shqiptar, por Fatma Methasani njihet si një nga vajzat më të shkathta në media. Në një intervistë...

Showbizz 22:38 - 18 Shtator, 2017

Rovena Stefa bën sherr me gazetaret Aulona dhe Fatma

Një nga sherret më të bujshme në shoëbizin shqiptar dhe që mbahet mend është ai mes këngëtares Rovena Stefa dhe gazetareve Aulona Musta e Fatma Halixhiu....

Kryesore Show Biz 16:21 - 4 Mars, 2017

VIDEO/ Shan gazetaret dhe lë studion. Çfarë ndodhi me Çiljetën?

Çiljeta ka ndryshuar. Nga këngëtarja e cila këndonte live dhe performonte në klabe, tashmë ajo i është dedikuar familjes së saj, duke lënë pas karrierën për...