Connect with Us

All posts tagged "fati"

Sociale 08:10 - 10 Maj, 2020

Horoskopi i ditës, 10 maj 2020

Dashi Sot do të keni kohë mjaftueshëm për të bërë ushtrime fizike, të cilat do të ndikojnë mjaft mirë në shëndetin tuaj. Kërkoni mbështetjen e familjarëve...

Sociale 08:08 - 26 Prill, 2020

Horoskopi i ditës, 26 prill 2020

DASHI21. mars – 20. prill Hëna do jetë pozicionuar mirë sot në jetën tuaj në çift kështu që klima do qëndrojë gjithë kohës sensuale. Do jeni...

Sociale 08:18 - 2 Shkurt, 2020

Horoskopi i ditës, 2 shkurt 2020

DASHI21. mars – 20. prill Nëse jeni ne një lidhje mundohuni te jeni me liberale dhe nga ana tjetër t’ua vini me shume veshin këshillave te...

Sociale 08:12 - 26 Janar, 2020

Horoskopi i ditës, 26 janar 2020

DASHI21. mars – 20. prill E dielë shumë e këndshme, veçanërisht nëse jeni duke planifikuar një udhëtim ose pushime. Nëse qëndroni në shtëpi, telefonatat, përgjigjet ose...

Sociale 08:08 - 19 Janar, 2020

Horoskopi i ditës, 19 janar 2020

DASHI21. mars – 20. prill Bashkëpunim, harmoni dhe përkujdesje reciproke. Sot gjithçka do ece për bukuri mes jush dhe atij qe keni ne krah. Do ndiheni...

Lajme 16:56 - 30 Dhjetor, 2019

Karriera, dashuria dhe shëndeti/ Çfarë parashikon horoskopi kinez për 2020-ën

Karriera dhe pasuria Në kundërshtim me vitin 2019, Karriera dhe Pasuria e Vitit të Miut do të jenë nën ndikimin e elementit të metalit, ndryshe nga...

Sociale 08:19 - 24 Nentor, 2019

Horoskopi i ditës, 24 nëntor 2019

DASHI21. mars – 20. prill Saturni do jete planeti qe do përkujdeset gjithë kohës për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Ne përgjithësi pjesa me...

Kronika 22:45 - 14 Tetor, 2019

Përballet me vetingun/ Cili do të jetë fati i Besim Hajdarmataj-t?

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit zhvilloi të hënën seancën dëgjimore për prokurorin e Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj. KPK bëri me dije që në fillim të...

Lajm i Rekomanduar 08:12 - 22 Shtator, 2019

Horoskopi i ditës, 22 shtator 2019

DASHI21. mars – 20. prill Dite e shkëlqyer do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Gjate gjithë kohës do përjetoni emocione te forta dhe do...

Rama dhe basha
Aktualitet 21:19 - 25 Qershor, 2019

“Do të përfundojë më keq se Ramiz Alia”/ Basha parashikon fatin e Ramës

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha gjatë deklaratës së tij për shtyp theksoi se Shqipëria është kthyer në të njëtjën situatë si të para 30 viteve. Sipas...

Aktualitet 21:40 - 17 Maj, 2019

Fshehu shkarkimin nga detyra/ Njihuni me anëtarin e Vettingut që vendos për fatin e gjyqtarëve

Gjyqtari i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, Luan Daci, i cili sot vendos për fatin e gjyqtarëve rezulton të jetë i shkarkuar nga sistemi i drejtësisë...

Aktualitet 19:30 - 27 Shkurt, 2019

Alizoti parashikon fatin e protestave/ Jashtë nga Parlamenti njerëzit me kobure

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Tomor Alizioti i qenë prezent në rubrikën “Opinion” në News 24 ka folur rreth protestave të opozitës dhe rreth qëndrimit të...

mbyllen lojerat e fatit
Aktualitet 13:55 - 14 Shkurt, 2019

Nuk mbyllën lojrat e fatit/ Procedohen penalisht disa persona

Tre persona janë proceduar penalisht, pasi nuk kanë mbyllur lojërat e fatit. Personat për të cilët ka filluar procedimi penal jan ënga qytetet e Lushnjës, Pogradecit...

berisha paralajmeron ramen
Aktualitet 19:00 - 1 Shkurt, 2019

Berisha paralajmëron Ramën/ Të pret fati i Maduros

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka shkruar rreth fjalorit të kryeministrit Edi Rama në Parlament dhe gjuhës që ai përdor ditët e...

Aktualitet 22:20 - 5 Janar, 2019

Na thuaj datën e lindjes, të të themi çfarë do të arrish në jetë

Të lindurit në datat 1,10,19 dhe 28 Këta persona janë të bekuar me dinamizëm, origjinalitet dhe kreativitet.  Gjithashtu ju pëlqen të eksperimentojnë dhe të jenë të...

Aktualitet 20:51 - 28 Shtator, 2018

“Fati Ramës, se ai është dështak i lindur“/ Astrit Patozi “plas bombën“

Ish-nënkryetari i Partisë Demokratike Astrit Patozi ka lëshuar akuza të ashpra kundër kreut të Partisë Demokratike Lulzim Bashës gjatë intervistës në emisionin “Provokacja“ në ABC News....

Life Style 00:02 - 4 Gusht, 2016

Horoskopi 4 Gusht 2016

Dashi Edhe pse kohët e fundit e keni neglizhuar paksa partnerin/en, bëni mirë t’i kushtoni më shumë kohë atij. Dashuria në çift do shkojë mirë sot. Beqarët...

Life Style 23:47 - 5 Korrik, 2016

5 mënyra për ta krijuar vetë fatin tënd

Për disa, fati nuk ekziston… për të tjerët ne e bëjmë vetë fatin tonë NGA RHETT POWER Fati – duket i pakapshëm, i pamundshëm, dhe mbi...

Kuriozitete 23:33 - 11 Maj, 2016

Fati ynë tek yjet

Ylli më i largët është parë këtë vit në yjësinë e Luanit. Quhet GRB 090423 dhe prodhoi një shkreptimë shumëngjyrëshe: një shpërthim i ndodhur 13 miliardë...

Life Style 12:42 - 18 Janar, 2015

Studimi/ Emri dhe datëlindja janë domethënëse për jetën tuaj

Kurrë nuk e dimë se çfarë jemi duke bërë me jetën tonë kështu që jemi gjithmonë në kërkim për një përgjigje. Shpesh i drejtojmë pyetje vetes....