Connect with Us

All posts tagged "fat"

Aktualitet 20:06 - 2 Janar, 2018

Këto janë shenjat më me fat për 2018-ën

Këtë fillim viti në emisionin “Rudina” në Televizionin Klan ishte e ftuar astrologia Meri Shehu, e cila foli për parashikimin e yjeve për 2018-ën. Meri foli...

Shëndeti 20:00 - 2 Janar, 2017

Lindjet Cezariane po ndryshojnë fatin e rracës njerëzore

Dekadën e fundit lindja me prerje Cezariane po përdoret më shumë në krahasim me atë natyrale. Një studim I kryer në Austri thotë se prerja Cezariane...

Showbizz 20:40 - 24 Tetor, 2015

Armina në krevat me Shkëlzenin: Me fat që të kam!

Ka zgjedhur rrjetet sociale për të dëshmuar dashurinë që ka ndaj djalit të Berishës bukuroshja Armina Mevlani. Siç shihet dhe nga fotoja në fjalë, Armina dhe...

Kuriozitete 13:28 - 30 Gusht, 2015

Fati i juaj në dashuri parashikohet që kur keni lindur

Jeta juaj e dashurisë është e paracaktuar prej momentit të lindjes suaj. Se sa fat do të keni në dashuri varet prej faktit se a jeni...

Femra 13:00 - 3 Qershor, 2015

Bizhutë që sjellin fat

  Fati nganjëherë ndodhë të ju braktisë, por megjithatë mitet tregojnë për disa nga simbolet fatsjellëse në bizhuteri që nuk janë të pakta e të njejtën...

Aktualitet 18:30 - 3 Prill, 2015

A shërbejnë vërtetë hajmalitë?

Po. Të paktën funksionon… besimi që funksionojnë. E pohojnë studime të ndryshme, midis të cilave njëri nga Universiteti i Këlnit (Gjermani). Të ekzaminuarve u dhurohej një...

Life Style 14:00 - 3 Mars, 2015

Ja pse dikush ka fat në dashuri dhe dikush jo!

Ndryshimi Ndjehuni krenarë që jeni ndryshe dhe shfrytëzojeni këtë si përparësi. A ju shqetëson ajo nëse jeni mjaftueshëm tërheqëse dhe mendoni se kjo mund të largojë...

Life Style 14:00 - 27 Shkurt, 2015

Këshilla për ato që nuk kanë fat në dashuri!

Ja disa këshilla te duhura për te mos menduar se nuk kane fat ne dashuri. Mjaft me ankesa Ndiheni pa fat ne sferën e dashurisë? Nuk...