Connect with Us

All posts tagged "fat"

Aktualitet 08:02 - 18 Nentor, 2018

Horoskopi i ditës, 18 nëntor 2018

DASHI21. mars – 20. prill Ky është momenti më i mirë për të riparë disa negociata dhe marrëveshje, të cilat mund t’iu sjellin rezultate të mëdha....

Aktualitet 07:59 - 11 Nentor, 2018

Horoskopi i ditës, 11 nëntor 2018

DASHI21. mars – 20. prill Dashuria: Sot dita juaj do të jetë interesante, nuk do të ketë më një krizë në çiftet që kanë diskutuar shumë...

Aktualitet 11:26 - 15 Tetor, 2018

Surpriza pafund! Këto janë 3 shenjat e horoskopit më me fat për këtë javë

Kjo javë duket se do të jetë mjaft e veçantë për tre shenja të horoskopit, të cilat sipas astrologëve do të kalojnë një fazë të rëndësishme...

Aktualitet 08:59 - 14 Tetor, 2018

Nesër vendoset fati i Tahirit/ Zagani tregon se çfarë e pret ish-ministrin

Ish-oficeri i antidrogës, Dritan Zagani është shprehur se  ditën e nesërme  vendoset  fati i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit. Në një postim në rrjetet sociale, Zagani...

Aktualitet 08:05 - 14 Tetor, 2018

Horoskopi ditës, 14 tetor 2018

Dashi Sot, lidhjet e rëndësishme janë në fokus të tensioneve. Venusi është neutral dhe prandaj nuk ka dashuri të re, por yjet janë në favor të...

Aktualitet 19:22 - 13 Tetor, 2018

Dosja e Samir Tahirit shkon në gjykatë/ Cili do të jetë fati i ish-ministrit

Prokuroria e Krimeve të Rënda do të vendos më në fund, mbi fatin e procedimit të nisur ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit. Kujtojmë këtu, se...

Aktualitet 08:01 - 7 Tetor, 2018

Horoskopi i ditës, 7 tetor 2018

DASHI21. mars – 20. prill Mund të ketë më në fund të reja të rëndësishme për karrierën tuaj aktuale. Jini të gatshëm për të çuar përpara...

Aktualitet 08:02 - 16 Shtator, 2018

Horoskopi i ditës, 16 shtator 2018

DASHI 21. mars – 20. prill Një ditë jo fort e mirë dhe me çaste impulsive kjo e diel. Mund të arrini vonë në një takim të...

Aktualitet 09:37 - 9 Shtator, 2018

Ju presin surpriza, dy shenjat më me fat për ditën e sotme

Cilat janë dy shenjat më me fat të kësaj të diele? Shigjetari Do të jetë një e diel interesante, dashuria do shkojë mirë dhe gjithashtu marrëdhënia...

Kryesore Show Biz 11:59 - 26 Prill, 2018

Victoria Beckham është nëna më me fat në botë/ Zbuloni arsyet

Victoria Beckham na ka treguar mëngjesin e sotëm se është një nënë me fat. Vajza e saj, më e vogla e familjes Beckham, Harper i ka...