Connect with Us

All posts tagged "fat"

horoskop fundjave
Horoskopi 11:38 - 26 Maj, 2020

Qershori do t’iu sjellë shumë ndryshime/ Cilat shenja horoskopi do të kenë fat muajin e ardhshëm

Gaforrja Personat e kësaj shenje do të jenë të suksesshëm, do të gjejnë lumturinë dhe do të ndajnë momente të veçanta me njerëzit që i duan....

Lajme 16:24 - 30 Dhjetor, 2019

Viti i “Miut”/ Horoskopi kinez ka lajme të mira për 2020

Sa i përket kulturës kineze, viti 2020 do të jetë viti i “Miut metalik”. Ky vit pritet të jetë gjerësisht, viti i fillimeve të mëdha. Do...

Kronika 23:05 - 4 Nentor, 2019

“Është çështje orësh”/ Lorenc Vangjeli bën deklaratën e fortë: Prokurori dhe Rrumi do të kenë të njëjtin fat

Analisti Lorenc Vangjeli, ka paralajmëruar se deri nesër do të zbulohet emri i njërit prej autorëve që qëlloi mbi prokurorin Arjan Ndoji. Sipas Vangjelit, Prokurori dhe...

horoskop shenjat me fat per muajin mars
Aktualitet 11:53 - 3 Korrik, 2019

Horoskopi/ Cila do të jetë dita juaj më me fat gjatë muajit korrik?

Gaforrja 22 qershor-23 korrik Dita me fat 3 korriku Me dikë të afërt do të diskutoni disa plane afatgjata që i keni bërë kohë më parë....

Aktualitet 10:25 - 15 Maj, 2019

Horoskopi kinez/Zbuloni disa prej luleve që sjellin fat sipas vitit tuaj të lindjes

Ja një listë e luleve tuaja me fat, bazuar në zodiakun kinez: Miu, lindur në vitin 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008. Të lindurit...

shenjat qe bien ne dashuri sa hep e mbyll syte
Aktualitet 20:00 - 7 Maj, 2019

Do të gjeni dashurinë/Kjo është shenja që do të jetë më me fat këtë verë

LUANI Yjet dinë gjithçka, megjithatë në rastin e kësaj shenje duhet të falënderoni planetët për ndryshimet e reja në jetën tuaj në çift. Bashkëpunimi i Diellit,...

zemerthyer shenja horoskopi
Aktualitet 12:50 - 13 Prill, 2019

Cilat do të jenë shenjat më me pak fat në dashuri këtë fundjavë?

1. Gaforrja Mosmarrëveshja familjare do të shkaktojë një argument fatal me partnerin tuaj. Megjithëse do të jetë një kohë emocionale, respekti, dashuria dhe komunikimi do të...

Kryesore Show Biz 11:25 - 10 Prill, 2019

“Jam me fat që të kam”/Julian Deda i bën dedikimin special bashkëshortes

Aktori i humorit Julian Deda është tepër aktiv në llogarinë e tij në Instagram dhe herë pas here ndan momente të rëndësishme nga jeta e tij...

Kryesore Show Biz 14:10 - 9 Prill, 2019

E pabesueshme/Ky është shqiptari me fat që do jetë i ftuar në ‘The Ellen Show’

Ai së fundmi është bërë i famshëm dhe jashtë kufijve shqiptarë, dhe është një ndër personazhet më të kërkuar nga vajzat e showbizit shqiptar. Bëhet fjalë...

Aktualitet 13:10 - 4 Prill, 2019

Ishin me fat/16 vajzat e panjohura që u martuan me VIP-at shqiptarë

Dashuria e çifteve të showbizit, lidhjet e tyre të fshehta ose jo, dasmat madhështore e ceremonitë private, janë ndër temat më të komentuara që ngjallin interes...

shenjat me fat ne dashuri
Aktualitet 23:20 - 31 Mars, 2019

Do t’i buzëqeshë fati/ Këto shenja do ta kenë mirë “muhabetin” me dashurinë këto ditë

Ujori Më në fund do të vijë një periudhë qetësie për Ujorin. Kjo do të sjellë edhe shumë përfitime në jetën e tyre emocionale, duke e...

te lindurit ne mars jane te vecante
Life Style 13:10 - 29 Mars, 2019

Cilat do të jenë shenjat më me fat në ditët e fundit të Marsit?

Dashi: Më në fund do të gjeni qetësinë për të cilën keni patur nevojë. Do ju vijnë disa mundësi që nuk do mund t’i refuzoni. Sa...

Kryesore Show Biz 15:40 - 25 Mars, 2019

“Bihter” nuk ka fat në dashuri/”Nuk ka më kthim pas”

Edhe pse lajmi qarkullon prej muajsh, duket se gjithçka është zyrtarizuar.Çifti i famshëm Beren Saat dhe Kenan Dogulu po shkon drejt divorcit. Aktorja dhe këngëtari i...

horoskop shenjat me fat per muajin mars
Aktualitet 21:20 - 7 Mars, 2019

Kur të vjen e mira hapi derën/ Shenjat më me fat për muajin Mars

Binjakët Këtë muaj do të jetoni çdo moment, duke menduar se çdo veprim i juaji do të këtë pasoja.  Të këshillojmë që të kesh kujdes para...

fara e fatit mbron nga syri i keq dhe nga zilia
Aktualitet 13:59 - 28 Shkurt, 2019

Fara e fatit/ Ju mbron nga syri i keq dhe nga zilia

Në disa rajone të Venezuelës, Kolumbisë, Perusë, Bolivisë dhe Guajanëve, është zakon t’u jepet të porsalindurve një farë huaynuro, të lidhur me një fjongo të kuqe....

te pafat ne dashuri . Bukuria eshte mallkim
Aktualitet 23:58 - 24 Shkurt, 2019

Kur bukuria  është mallkim/ Të bukurit e dheut nuk kanë fat në dashuri

Ekziston një mendim i gabuar në lidhje me personat që konsiderohen të bukur, apo më të pashëm se të tjerët. Të gjithë mendojnë se jeta e...

i coptohet zemra ne cdo lidhje
Aktualitet 23:58 - 22 Shkurt, 2019

I coptohet zemra në çdo lidhje/ Këta janë fatzinjtë e zodiakut

Binjakët Janë ëndërrimtarë, kur hyjnë në një lidhje ëndërrojnë momente të lumturisë ekstreme, por me gjithë këtë fantazi mund të ndjehen keq kur t’i duhet që...

horoskop-fundjave shenja me fat
Aktualitet 22:00 - 8 Shkurt, 2019

Shenjat që do të kenë më shumë fat gjatë fundjavës

Virgjëresha Yjet kanë rezervuar për ty një moment paqeje dhe lumturie, tani që je më i fortë dhe ke mësuar ta duash veten, mund të jetosh...

Aktualitet 10:03 - 2 Shkurt, 2019

Astrologe Meri rendit shenjat më me fat të horoskopit për muajin shkurt

Më poshtë rendita e shenjave nga ajo me më pak fat për këtë muaj deri tek ajo me më shumë fat. 12-Binjakët kanë paqartësi në çështjet...

shenja horoskopi, shen valentin
Aktualitet 20:20 - 22 Janar, 2019

Këto janë shenjat fatlume për këtë Shën Valentin

Luani Do të ndodhë një ndryshim me njerëzit e shenjës së Luanit, ata do të bien në dashuri dhe egoja e tyre do të kalojë në...

horoskop fundjave
Aktualitet 11:22 - 19 Janar, 2019

Horoskopi fundjavës/ Cilat janë shenjat me fat dhe ato pa fat

Ja parashikimi për secilën shenjë për fundjavën: DASHI 21. mars – 20. Prill Nëse nuk doni qe entuziazmi dhe pasioni te shuhet ne jetën tuaj ne...

cift
Aktualitet 23:20 - 18 Janar, 2019

Horoskopi i dashurisë/ Këto tre shenja do t’ja bëjnë “bam” në 2019-tën

Luani Personat e lindur nën shenjën e Luanit do ta mbajnë mend 2019-tën si vitin e përmbushjes nga ana personale. Ky vit për ta do të...

horoskop
Aktualitet 20:20 - 16 Janar, 2019

Këto do të jenë shenjat më me fat për 2019-tën

Virgjëresha Për të lindurit në shenjën e Virgjëreshës, në ndryshim nga 2018 që ishte një vit shumë i vështirë dhe i rëndë, 2019-ta do të jetë...