Connect with Us

All posts tagged "Fashionista"

Fashion 12:10 - 1 Gusht, 2019

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish. Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e...

Aktualitet 22:50 - 12 Dhjetor, 2017

Atletet që po i veshin të gjitha fashionistet/ Rikthim në vitet 90

Hidhini një sy metropolit tuaj dhe do vini re vetëm një gjë. Të gjitha vajzat trendy dhe me shije në veshje kanë një gjë të përbashkët....

Showbizz 13:00 - 29 Qershor, 2015

Fashionista si Coleman

  Jenna Coleman ishte veshur me një fustan të zi dhe një këmishë të gjatë me dizenjo lulesh. 29 vjecarja edhe pse u nda nga ylli...