Connect with Us

All posts tagged "faqe"

Life Style 12:40 - 17 Maj, 2019

Facebook sjell ndryshimin drastik/Faqja juaj do të ndryshojë dhe nuk do jetë më si më parë

Rrjeti më i madh i teknologjisë në botë “Facebook”, ka njoftuar ditën e sotme se për të rregulluar ‘cilësinë e kohës së shpenzuar’ në rrjetin sociale,...

Aktualitet 12:25 - 10 Maj, 2019

“Po përsërisin të njëjtin gabim”/Faqja zyrtare e Eurovizion, kritikon këngën e Jonida Maliqit

Më datë 16 maj, Jonida Maliqi do të na përfaqësojë në Eurovizion me këngën “Ktheju Tokes” në Tel Aviv. Para dy ditësh ajo bëri provën e...

Kuriozitete 15:40 - 6 Shkurt, 2019

Pse kanë njerëzit gropëza tek faqet?

Të gjithë mund të biem dakord që gropëzat tek faqet e bëjnë të qeshurën e dikujt shumë të veçantë, e për më tepër e dallon nga...

prokuroria e krimeve te renda
Aktualitet 16:05 - 12 Tetor, 2018

Super skandal në Prokurori/ Zhduken 120 faqe transkript të bisedave të Alizotit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se janë zhdukur 120 faqe transkript të regjistrimeve të bisedave të dëshmitarit që dyshohet se ka imituar zërin e Agron Xhafës,...

Aktualitet 17:50 - 28 Janar, 2018

Profilet që duhet të ndiqni në Instagram nëse doni të dukeni interesant

Me qindra profile që janë në instagram, me siguri që po i bëni follow faqeve të gabuara. Nëse jeni person kreativ dhe ju pëlqen arti dhe...

Aktualitet 13:10 - 15 Dhjetor, 2017

“A po t’pëlqen?”, Enca përfundon në faqen porno

Enca është padyshim një nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun, jo vetëm për këngët e saj por edhe për format trupore. Krahas fansave, ajo është...

Art 01:00 - 19 Prill, 2015

Skulpturat më të bukura me faqe libri

Librat janë më shumë se sa disa faqe të mbushura me fjalë. Atyre mund t’ju jepet një “jetë e dytë” duke i shndërruar në vepra arti....