Connect with Us

All posts tagged "fansat"

ish ministri i brendshem saimir tahiri
Aktualitet 13:15 - 11 Shkurt, 2019

Foto/ Fansat presin Tahirin te Krimet e Rënda

Ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahari ka pasur sot seancën gjyqësore të ankimimit që bëri për zgjatjen e hetimeve për të pestën herë nga prokuroria. Te...

Aktualitet 10:24 - 11 Tetor, 2018

Postoi foton para ndeshjes/ Fansat kapin detajin shokues tek Ilda Bejleri

Pak para ndeshjes Shqipëri-Jordani, gazetarja Ilda Bejleri postoi një foto nga stadiumi ku shfaqej gjithnjë në super formë dhe gati për të përcjellë ndeshjen. Komplimentat nuk...

Aktualitet 20:49 - 4 Gusht, 2018

Video-“Sa shumë më mungoni”/ Fansat surprizojnë Xhensilën

Xhensila Myrtezaj mbetet një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por tashmë ajo po shijon ditët e të qënit nënë për herë të parë....

Life Style 23:20 - 22 Qershor, 2018

Nuk ndalon së bëri operacione plastike/ Shqetësohen fansat

Fiksimi i Pixiee Fox për operacionet plastike nuk ka të ndalur. Modelja 27-vjeçare së fundi ka shqetësuar ndjekësit e saj, të cilët mendojnë se ajo po...

Kryesore Show Biz 00:15 - 3 Mars, 2018

Rita fitoi një çmim të rëndësishëm/ Fansat vunë re diçka të çuditshme

Në ceremoninë e ndarjeve ‘Global Awards’ Liam Payne dhe Rita Ora performuan këngën e tyre më të re. Dy këngëtarët qëndruan në skenë shumë të distancuar...

Kryesore Show Biz 18:30 - 23 Shkurt, 2018

Fustani i zi u bë ‘molla e sherrit’ mes aktores dhe fansave

Fustani i zi “Versace”, që veshi Jennifer Lawrence pak ditë më parë nxiti polemika mes përdoruesve të internetit, jo për faktin si i qëndronte, por për...

Aktualitet 18:00 - 14 Janar, 2018

Video/ Fansja e dehur krijon panik në koncertin e Celine Dion 

Gjatë një koncerti Live, yllit botëror Celine Dion i ka ndodhur një incident i cili mund të themi se ishte jo i lehtë për të. Një fanse...

Aktualitet 23:50 - 26 Dhjetor, 2017

Rita Ora vendos një dhëmb prej ari/ Fansat nuk janë të kënaqur

Rita Ora është këngëtarja jonë e dashur e cila na përfaqëson në me dinjitet në çdo vend që shkon. Por mesa duket një veprim i saj...

Aktualitet 21:39 - 10 Dhjetor, 2017

I bëri vajzës 3-vjeçare një dhuratë të pazakontë/ Fansat kryqëzojnë këngëtarin

Chris Brown ka publikuar në Instagram një video të vajzës së tij të vogël 3 -vjeçare, së cilës i kishte blerë një kafshë shtëpiake të re,...

Aktualitet 23:00 - 7 Dhjetor, 2017

‘Gjarpërinjtë i vrasin minjtë dhe më pas i hanë’ / Fansat e Taylor Swift sulmojnë Kim Kardashian

Tifozët e Taylor Swift kanë sulmuar Instagramin e Kim Kardashian dhe i kanë mbushur komentet me emoji të minjve pasi ajo ka postuar një fotografi të...

Aktualitet 00:30 - 8 Nentor, 2017

Fansat mendojnë se Kylie Jenner nuk është shtatëzënë/ Sipas një postimi në Snapchat

Disa javë më parë, sipas mediave Kylie është shtatëzënë me fëmijën e parë dhe internet u çmend. Deri tani Kylie nuk e ka konfirmuar këtë gjë,...

Aktualitet 13:49 - 15 Gusht, 2017

Foto-Momentet më të sikletshme të VIP-ave me fansat e tyre/ Rihana ka ngelur e shokuar

Gjatë gjithë jetës sonë mund të kemi pasur persona që i kemi adhuruar për talentet e tyre dhe sukseset në jetë. Dikush mund të ketë pasur...

Kryesore Show Biz 17:00 - 18 Maj, 2017

Enca Haxhia në kërkim të njerëzve nga mosha 2-92 vjeç/Ja përse bëhet fjalë

Disa ditë më parë Enca njoftoi fansat në instagram se në videoklipin e  radhës dëshiron që të marrin pjesë edhe  fansat. Sot këngëtarja simpatike ka dhënë...

Aktualitet 09:19 - 15 Prill, 2017

Fotot/Të çmendur pas Luanës

Tetë muaj terror, që nuk i kishte marrë kurrë seriozisht deri mbrëmjen e të mërkurës, kur Besmir Lila iu afrua në xhamin e makinës. Moderatorja Luana...

Showbizz 15:16 - 30 Janar, 2017

Një mundësi e artë po vjen për talentet. Noizy në krye të detyrës

Edhe më herët Noizy lajmëroi të gjithë personat të cilët kanë talent, për ti dhënë një shtysë në botën e vështirë të muzikës. Kjo ëndërr shumë...

Showbizz 18:40 - 24 Janar, 2017

FOTOT/ Fansat ndihmojnë Ronela Hajatin

Pas shumë koncerteve, Ronela Hajati tashmë ka arritur që të përmbyllë çdo gjë edhe me klipin e saj më të ri. Ajo ka lajmëruar fansat e...

Showbizz 10:40 - 14 Janar, 2016

Charlote trondit fansat (Foto)

Charlotte Crosby, pasi pozoi me zogun shehsit në dush, kësaj here erdhi me një belfie të papërmbajtshëm, për kënaqësinë e mbi 4 milionë ndjekësve të saj...

Aktualitet 10:14 - 27 Nentor, 2015

Video/Grida Duma mesazh për fansat: Nuk do t’ju zhgënjej

Grida Duma, ylli në shkëlqim dhe njëkohësisht dhe në rënie të lirë tek PD-ja, ka nisur një video tek fansat e saj. Ajo flet si gjithmonë...

Showbizz 14:40 - 23 Nentor, 2015

Tuna zhgënjen fansat pa grim

Çifti  Tuna dhe Cozman po publikojn vazhdimisht fotografi duke ndarë me të gjithë momente nga pushimi i tyre Në njërën nga fotografitë këngëtarja ka zhgënjyer me...

Showbizz 16:41 - 30 Tetor, 2015

Candice Swanepoel nudo vetëm për fansat

Modelja e mrekullueshme e Victoria’s Secret ka treguar trupin e saj nudo në llogarinë në Instagram. Candice Swanepoel ka pozuar lakuriq në oqean, duke thënë: “Ky...

Showbizz 20:40 - 27 Tetor, 2015

Enca Haxhia shpërblen fansat me foto seksi

Enca Haxhia ka grumbulluar 800 mijë fansa në profilin e saj zyrtar në Instagram. Ajo i ka përshëndetur fansat me një fotografi seksi, ku shihet pranë...

Showbizz 17:40 - 19 Tetor, 2015

Selena Gomez dhe Justin Bieber befasojnë fansat me një këngë (Foto)

Justin Bieber dhe Selena Gomez kanë befasuar fansat e tyre nga publikimi  i një këngë për lidhjen e tyre, por që është fshirë vetëm disa orë...

Showbizz 10:37 - 15 Tetor, 2015

Luana Vjollca shtyn fansat të provojnë hashash?

Moderatorja e njohur ka vendosur të thyejë rregullat dhe ka dalë jashtë kornizave me këtë foto. Luana Vjollca shihet duke e thithur cigaren me shumë kënaqësi...