Connect with Us

All posts tagged "fansa"

Aktualitet 11:10 - 23 Korrik, 2019

Fansat më të zjarrtë në botë/ Luana merr suprizën e veçantë pas koncertit

Shpesh herë moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca poston në llogarinë e saj në Instagram surprizat e veçanta që ka marrë nga fansat e saj të zjarrtë....

Aktualitet 18:56 - 21 Korrik, 2019

E pabesueshme! Modelja e famshme tregon linjat perfekte 6 javë pas lindjes

Para 6 javësh, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt. 33 vjeçarja ka treguar linjat e saj perfekte, gjatë pushimeve në...

Aktualitet 14:40 - 17 Korrik, 2019

“Krenare që jam shqiptare”/ Dua Lipa i habit të gjithë, publikon hartën e Ilirisë para 32 milionë fansave

Prej disa kohesh Dua Lipa ka treguar se është krenare për origjinën e saj si shqiptare. Por këtë herë ajo i ka treguar 32.1 milionë ndjekësve...

Aktualitet 14:50 - 16 Korrik, 2019

“Kur këndon ajo, më dhëmbin veshët”/ Bashkëpunimi me Luana Vjollcën, fansat “kritikojnë” Faydee

Tre ditë më parë këngëtari i njohur me famë ndërkombëtare Faydee publikoi bashkëpunimin e tij më të fundit me Luana Vjollcën me titull “Yalla Habibi”, i...

Aktualitet 12:43 - 11 Korrik, 2019

“50 mijë zemra” për Bebe Rexhën/ Këngëtarja befasohet nga fansat

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka nisur me tuneun e saj të koncerteve në të gjithë botën. Ajo sapo ka përfunduar koncertin në Maltë ku...

Kryesore Show Biz 12:23 - 11 Korrik, 2019

Dafina Zeqiri nuk njeh limite/ Lejon fansat t’i prekin të pasmet teksa bën twerk

Këngëtarja Dafina Zeqiri është komentuar gjithnjë për performancat e saj në skenë dhe në koncerte. Ajo njihet për karakterin e saj pa komplekse dhe nuk ngurron...

Aktualitet 21:05 - 3 Korrik, 2019

“Nuk e kam luksin që të…”/ Rezarta Shkurta i habit fansat me rrëfimin e saj

Prej disa vitesh këngëtarja shqiptare Rezarta Shkurta ka bërë mungesa në muzikë dhe i është dedikuar biznesit dhe familjes, vazhdon ende të jetë shumë aktive dhe...

Kryesore Show Biz 16:48 - 2 Korrik, 2019

“Jepja vajzën Ledrit”/ Mamaja e Rita Orës u pëgjigjet fansave

Ditën e djeshme reperi Ledri Vula publikoi një foto ku shfaqej krah këngëtares me famë botërore Rita Ora. Menjëherë pas kësaj, fansat kanë filluar të imagjinojnë...

Aktualitet 13:53 - 1 Korrik, 2019

“Do largohem nga Shqipëria”/ Renato Mekolli habit fansat me përgjigjen

Pasi mbylli me sukses sezonin e parë të “Hell’s Kitchen” Renato Mekolli dha lajmin se në tetor do të nis sezoni i dytë i tij. Së...

Kryesore Show Biz 11:53 - 30 Qershor, 2019

Foto-Anna Tatangelo “provokon” fansat e Juventusit/ Pozon duke ekspozuar format bombastike

Për momentin ajo ndodhet në ishujt mahnitës të Greqisë, dhe sigurisht fotot provokuese nuk mungojnë. Këngëtarja italiane Anna Tatangelo  i ka kaluar 1 milion e 400...

Aktualitet 11:25 - 27 Qershor, 2019

Aktori i njohur tremb fansat/ Shtrohet me urgjencë në spital

I njohur në Shqipëri me rolin e “Kuzey” dhe si aktori më i bukur në serialet turke ,aktori i preferuar për shumë njerëz, Kivanc Tatlitug ka...

Aktualitet 21:49 - 26 Qershor, 2019

“Mos ha…”/ Fansat i shajnë të dashurin, modelja merr vendimin e papritur

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë ndër personazhet më të komentuar në rrjetet sociale. Kjo për shkak se dyshja nuk nguron të ndajnë detaje nga...

Aktualitet 11:53 - 25 Qershor, 2019

“Sikur s’të plasi fare”/ Fansat “akuzojnë” aktorin e njohur pas vdekjes së Edith Gonzales

Aktorja e njohur e telenovelës meksikane “Salome”, Edith Gonzales u nda nga jeta më 13 qershor, si pasojë e kancerit në mitër dhe kjo preku shumë...

Aktualitet 14:10 - 24 Qershor, 2019

“Kam sakrifikuar gjithçka”/ Reperi shqiptar prek fansat me deklaratën e tij

Këngët e tij jane të pëlqyera dhe shumë të klikuara nga gjithë Shqipëria, dhe jo vetëm. Reperi Majk së fundmi, ka qenë prezent në një koncert...

Aktualitet 10:53 - 1 Qershor, 2019

“Ajo po vjen”/ Këngëtarja e famshme shokon fansat, albumi i ri vjen me prezervativë

Ky është albumi i parë muzikor i Miley-t pas “Younger Now” në 2017-ën, që ishte një variant më romantik i saji, në kohën kur sapo ishte...

Aktualitet 11:40 - 29 Maj, 2019

“Faleminderit Zotit”/Bebe Rexha trondit fansat me një foto nga spitali

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha në një foto të postuar në Instagram, ka treguar se ndodhet në ambientet e një spitali. Përmes kësaj foto...

Aktualitet 19:45 - 27 Maj, 2019

Pas videos intime i dalin dhe fotot hot/ Reperja e famshme “kryqëzohet” nga ndjekësit

Një nga reperet më të famshme në botë Iggy Azalea është përfshirë shumë herë në skandale. Pas videos intime me partnerin, e cila bëri shumë zhurmë...

Aktualitet 11:40 - 27 Maj, 2019

“Shpesh herë”/ Capital T “shokon” fansat me deklaratën e largimit nga muzika

Trimi, i njohur nga fansat e tij me emrin e muzikës si Capital T , ka sjellë shumë hite me këngët e tij dhe është bërë...

Aktualitet 21:46 - 24 Maj, 2019

Pas koncertit përballet me të papriturën/ Fansat surprizojnë reperin e famshëm shqiptar

Reperi shqiptar me famë botërore Gashi po ngjit majat e suksesit me shpjetësi. Projektet e tij muzikore i kemi parë në majat e klasifikimeve. Gashi sapo...

Aktualitet 10:25 - 24 Maj, 2019

“Kam një lajm jo të mirë”/Loredana habit fansat, anulon koncertet?

E akuzuar për mashtrim, kërcënim ndaj një çifti zvicerian,partnerja e Mozzik, Loredana ka qënë kryefjala e mediave shqiptare dhe jo vetëm. Loredana ka reaguar përmes një...

Kryesore Show Biz 13:10 - 15 Maj, 2019

Foto/Modelja braziliane “çmend” fansat, ekspozon format seksi me bikini

Numri i ri i revistës “Sports Illustrated Swimsuit” ka publikuar së fundmi shumë foto të modeleve seksi ku mes tyre është edhe ajo braziliane, Anne De...

Aktualitet 10:25 - 12 Maj, 2019

“Pse do të nxjerrësh diçka që nuk je”/Fansat “akuzojnë” përsëri Anxhela Peristerin për photoshop

Para dy ditësh, fotoja buzë detit me një fustan bojqielli e këngëtares Anxhela Peristeri, pati shumë komente negative për shkak të formës së pazakontë të dorës....

Aktualitet 14:53 - 7 Maj, 2019

“Do të heq dorë”/Kim Kardashian shokon fansat, braktis televizionin për këtë profesion

Ylli i serialit të famshëm “Keeping up with the Kardashian’s” Kim Kardashian së fundmi  pranoi se do të heqë dorë nga televizioni sepse kërkon t’i ngjajë...