Connect with Us

All posts tagged "fans"

Kryesore Show Biz 16:22 - 25 Korrik, 2019

Video që po bën xhiron e rrjetit/ Reperi i njohur shqiptar godet fansin

Reperi i njohur me origjinë shqiptare Azet ka nisur turin e tij muzikor “Super Plus”. Ai po mban koncerte në disa vende të Ballkanit. Së fundmi...

Aktualitet 19:28 - 22 Korrik, 2019

Artiste me vokal dhe potencial të lartë?/ Fansi “ngre në qiell” Luana Vjollcën

Moderatorja Luana Vjollca është kritikuar shumë herë për pasionin e saj për muzikën. Megjithëse ka korrur shumë suksese me projektet e fundit muzikore, të shumtë janë...

Aktualitet 17:47 - 13 Korrik, 2019

“Plastikë apo femër?”/ Fansi ironizon këngëtaren shqiptare

Këngëtarja shqiptare që po korr sukses në Turqi, Morena Taraku është komentuar shpesh herë për pamjen e saj. Të shumtë janë ata që mendojnë se në...

Aktualitet 17:01 - 29 Qershor, 2019

“Do kisha tund malet”/ Fansi “qan hallet” me moderatoren

Rrjeti social i saj është mbushur plot me foto nga pushimet luksoze në Turqi. Pak më parë Alketa Vejsiu postoi një video teksa hidhej në pishinë...

Aktualitet 20:50 - 3 Qershor, 2019

Video që po bën xhiron në rrjetet sociale/ Fansi puth me forcë këngëtaren e famshme

Këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus është gjendur në një situatë aspak të këndshme. Gjatë qëndrimit të saj në Barcelonë së bashku me bahskëshortin e saj...

Kryesore Show Biz 18:24 - 13 Maj, 2019

“Petra ta ka blerë xhaketën?”/ Reperja kthen përgjigjen që lë pa fjalë fansin

Reperja Loredana Zefi tashmë është kthyer si një “telenovelë” me shumë seri. Të gjithë po flasin për të dhe akuzat e çiftit zviceran për mashtrim dhe...

Kryesore Show Biz 11:25 - 12 Prill, 2019

“E shokuar”/Reperja shqiptare habitet nga ajo që bën fansi i saj për të

Reperja Rina Balaj ka hyrë vrullshëm në tregun muzikor me këngët e saj të cilat brenda pak kohësh janë kthyer në hite. Kësisoj edhe numri i...

Life Style 13:05 - 26 Mars, 2019

Jeni ‘fans’ i kafes? Zbulo personalitetin tënd sipas shijes

1. Kafe pa kafeinë, qumësht soje dhe pije të tjera specifike. Grupi më i përgjegjshëm! Po flasim për ata, perfeksionistët dhe të fiksuarit pas kontrrollit. S’do...

Kryesore Show Biz 13:10 - 5 Mars, 2019

E akuzojnë se nuk bën bamirësi, Elia Zaharia e lë pa fjalë fansen me përgjigjen

Princeshë Elia Zaharia Zogu është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto nga aktivitetet e familjes mbretërore.   Elia ka postuar disa imazhe nga...

Kryesore Show Biz 12:16 - 25 Shkurt, 2019

“Sa shumë të paskam dashur”/Elvana Gjata bën “lëmsh” fansat me deklaratën e saj

Pas rikthimit të saj në skenë, Elvana Gjata i është kthyer normalitetit në botën e saj virtuale. Këngëtarja nisi me postimet nga koncerti për 11-vjetorin e...

Aktualitet 10:54 - 22 Dhjetor, 2018

“U plake pa të dashur”, Greta Koçi lë fansin me gisht në gojë me përgjigjen

Greta Koçi është një nga personazhet më të komentuara në showbizin shqiptar. Shpesh herë ajo është aktive dhe në rrjetet sociale, nga ku komenton dhe replikon...

Life Style 13:10 - 4 Dhjetor, 2018

E përqafoi fansi, i dashuri xheloz dhunon live 21-vjeçaren në reality show

Andrey Shabarin, personazh i njohur i një reality show në Rusi sulmoi të dashurën Rozalia Raison gjatë spektaklit ‘Dom 2’ pasi ajo pranoi se e kishte...

Aktualitet 21:11 - 19 Nentor, 2018

Fotot/ Fansi kap prej gjoksi, Rita Orën

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, është shfaqur shumë provokuese, ndërsa dilte nga BBC në Londër. 27-vjeçarja, edhe pse temperaturat ishin të ulëta, ka ekspozuar gjoksin...

Aktualitet 20:21 - 20 Tetor, 2018

“Si e fut ti atë, pas asaj që të bëri o e trash”/ E fejuara e Stresit masakron komentuesen

E fejuara e këngëtarit, Arkimed Lushaj ka reaguar pas arrestimit të këtij të fundit. Në një postim në rrjetet sociale, ajo shkruan se shkruan se ajo...

Life Style 23:30 - 15 Qershor, 2018

Video/ Këngëtarja godet me shkelm fansin

Gjatë një koncerti mund të ndodhin incidente nga më të ndryshmet, si ky i ndodhur së fundmi. Një djalë ka tentuar të tërheqë nga këmba këngëtaren...

Kryesore Show Biz 00:00 - 8 Maj, 2018

Realizon tatuazh me emrin e saj në trup/ Këngëtarja habitet nga veprimi fansit

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të dashura në Kosovë. Madje së fundmi, një nga fansat e saj ka realizuar edhe tatuazh me emrin e...

Aktualitet 23:20 - 5 Dhjetor, 2017

Rihanna refuzon të përdorë si modelë personat trans për fushatën e saj të kozmetikës

Fushata e Rihanna’s Beauty Fenty është një nga fushatat më të larmishme që kemi parë këtë vit. Në fakt, kjo është një nga fushatat më të...

Aktualitet 22:21 - 26 Korrik, 2016

VIDEO/ Ja fansi më i madh i Mr.Bean!

Një fans i vogël rezulton të jetë fansi më i madh i MR Bean. Agjencia për Refugjatë e Kombeve të Bashkuara, UNHCR ka shpërndarë në rrjetet...

Showbizz 12:50 - 13 Gusht, 2015

“Çmendet” Genta Ismajli, e gjuan në pishinë një fans në Istog

Genta Ismajli, di të jetë atraktive në skenë. Por atraktiviteti i saj i ka kaluar limitet në një koncert në Istog. Në ditëlindjen e një fansi...