Connect with Us

All posts tagged "Fanella"

Aktualitet 10:08 - 12 Gusht, 2018

Zyrtare/ Ky do të jetë pasardhësi i Andres Iniesta te Barcelona

Barcelona do të luajë sot finalen e Superkupës së Spanjës kundër Sevilla-s. Ekipi katalanas ka bërë publike dhe numrat e lojtarëve për sezonin e ri. Të...

Aktualitet 15:56 - 5 Gusht, 2018

Te Juventusi në panik për fanellat e Ronaldos/ Arsyeja është epike

Që Juventusi do të kishte sukses me shitjen e fanellave të Cristiano Ronaldo pritej, por që të mbaronin kaq shpejtë jo. Aq sa në dyqan nuk...