Connect with Us

All posts tagged "falenderon"

Politikë 18:19 - 18 Qershor, 2020

Yuri Kim takon disa përfaqësues të shoqërisë civile/ “Sfiduan pikëpamjet e mia”

Ambasadorja e SHBA në Tiranë Yuri Kim, ka mbajtur sot një takim me disa përfaqësues të shoqërisë civile. Në një postim në rrjetet sociale, Kim deklaron...

Politikë 19:58 - 7 Prill, 2020

Rama i entuziazmuar falenderon qytetarët/ “Jeni super, ju dua shumë”

Kryeministri Edi Rama ka falenderuar qytetarët mbrëmjen e sotme lidhur me situatën në të cilën ndodhet vendi nga pandemia e koronavirusit. Në një postim në rrjetet...

Aktualitet 20:23 - 9 Korrik, 2019

Sakollari falenderon durrsakët/ “Më shumë do jemi në betejat e tjera demokratike”

Kandidatja e Bindjes Demokratike për Durrësin, Valbona Sakollari ka bërë një analizë për zgjedhjet e 30 Qershorit. Ajo ka falenderuar të gjithë mbështetësit e saj dhe...

Aktualitet 17:44 - 14 Maj, 2019

“Nuk ka kthim pas”/ Basha falenderon socialistët

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një konferncë për shtyp  i falenderoi gazetarët e terrenit për saktrificën e bërë ditën e djeshme gjatë përcjelljes së...

Aktualitet 20:27 - 26 Prill, 2019

“I gjashti u mbyll prapa hekurave”/ Lleshaj falenderon Policinë

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj në një postim në rrjetet sociale ka reaguar pas arrestimit të shtetasit kosovar Ragip Hajdini si pjesëtar i bandës së grabitjes...

Aktualitet 18:41 - 18 Shkurt, 2017

Protesta e PD përmes fotove/ Basha falenderon qytetarët

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka ndarë me të gjithë qytetarët fotot e protestës së madhe që u mbajt sot. Ai ka shprehur falenderimet ndaj...

Showbizz 00:10 - 23 Janar, 2016

Celine Dion falenderon fansat për mbështetjen

Celine Dion ka folur për herë të parë që pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj Rene Angelil. Këngëtarja 47 – vjeçare përshëndeti të pranishmit...