Connect with Us

All posts tagged "fajin"

Bota 20:34 - 13 Janar, 2020

Vrasësi me pagesë pranon fajësinë për vdekjen e gazetarit investigativ

Një vrasës me pagesë pranoi fajësinë të hënën për vrasjen e një gazetari investigativ dhe të fejuarës së tij në Sllovaki, një kontratë e dyshuar për...

Bota 20:54 - 11 Janar, 2020

Avioni i rrëzuar në Iran/ Presidenti ukrainas kërkon drejtësi, Irani pranon fajin

Pas katër ditëve nga rrëzimi i avionit të “Ukraine Interntational Airlines”, i nisur nga Teherani me 176 persona në bord, të gjithë të vrarë, Irani pranon...

Aktualitet 21:49 - 11 Shkurt, 2019

Publikimi i imazheve të familjarëve/ Spiropali: Fajin e ka Berisha

Ministrja e Shtetit për Marëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali e qenë prezente në studion e emisionit “Real Story” në Vizion Plus foli rreth ngjarjes së Kavajës....

lulzim basha ne universitetin e vlores
Aktualitet 18:20 - 9 Shkurt, 2019

Mësuesit militantë/ Basha pranon fajin

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha po zhvillon një takim me studentët dhe pedagogët e Universitetit të Vlorës. Ai foli rreth problemeve që po has arsimi...

Aktualitet 17:31 - 13 Dhjetor, 2018

Takim me drejtuesit e universiteteve/ Rama: Fajin e keni ju

Kryeministri Edi Rama është duke zhvilluar takim me rektorët e dekanët e universiteteve për çështje e kërkesave të studentëve. Gjatë komunikimit të tij kryeministri Rama, theksoi...