Connect with Us

All posts tagged "Fahri Balliu"

Politikë 11:37 - 22 Janar, 2021

Agron Gjekmarkaj si Fahri Balliu i III-të

Një analist i ardhur gjatë kohës së opozitës së Partisë Demokratike, fillimisht një kritik i ashpër i Lulzim Bashës, njeri që kishte nxjerrë shpatën dhe mbante...

Çuni i Fahriut bëhet “trim”/ Kërcënon Veliajn: Do nxjerr fakte konkrete
Aktualitet 11:02 - 18 Janar, 2021

Çuni i Fahriut bëhet “trim”/ Kërcënon Veliajn: Do nxjerr fakte konkrete

Çuni i Fahri Balliu, Klevisi ka folur sot përpara ambienteve të Gjykatës së Tiranës, ku u shpreh i revoltuar se  i janë “ngarkuar” 318 precedime penale...

LSI mbahet, i ka ngelur Fahriu, Pasmaçiu dhe Irfani
Politikë 11:57 - 7 Janar, 2021

LSI mbahet, i ka ngelur Fahriu, Pasmaçiu dhe Irfani

Dje në media bëri bujë lajmi se ish-ministri dhe ish-deputeti i LSi një nga bashkëpunëtorët më të ngushtë të Ilir Metës, Nasip Naço kishte braktisur partinë...

English 22:16 - 14 Dhjetor, 2020

The scandal/The granddaughter of Fahri Balliu takes the important post from Renaissance

Fahri Balliu’s granddaughter has been appointed director of education reforms by the Renaissance government. Aurora Balliu has been appointed to this post few hours ago, and...

Skandal/ Mbesa e Fahri Balliut merr postin e rëndësishëm nga Rilindja
Aktualitet 20:06 - 14 Dhjetor, 2020

Skandal/ Mbesa e Fahri Balliut merr postin e rëndësishëm nga Rilindja

Mbesa e Fahri Balliut është emëruar drejtoreshë për reformat në arsim nga qeveria e Rilindjes. Aurora Balliu ka pak orë që është emëruar në këtë post,...

Qytetarët në sulm ndaj Metës dhe Fahri Balliut/ Kushëriri doganier shan me “libër shtëpie” komentuesit
Politikë 18:47 - 19 Tetor, 2020

Qytetarët në sulm ndaj Metës dhe Fahri Balliut/ Kushëriri doganier shan me “libër shtëpie” komentuesit

Presidenti Ilir Meta publikoi ditën e sotme një foto me mikun e tij më të ngushtë Fahri Balliun, por u vu re se kjo shkaktioi një...

Meta publikon foto e Fahri Balliun/ Qytetarët e “masakrojnë” me komente: Miza ka gjetur m*tin
Politikë 17:22 - 19 Tetor, 2020

Meta publikon foto me Fahri Balliun/ Qytetarët e “masakrojnë” me komente: Miza ka gjetur m*tin

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto me mikun e tij të ngushtë Fahri Balliu, të cilin e kemi parë shpeshherë në pozicionin e këshilltarit “vullnetar”...

Akuzat e rënda: Agron Tufa ka marrë një shtëpi nga Fahri Balliu, për të mos i botuar dosjet
Politikë 10:14 - 15 Tetor, 2020

Akuzat e rënda: Agron Tufa ka marrë një shtëpi nga Fahri Balliu, për të mos i botuar dosjet

Gazetari Ilirjan Blloshmi ka ngritur akuza të forta ndaj ish-drejtort të Institutit të Studimeve të Krimeve të Komunizmit, Agron Tufa. Blloshmi thotë se Fahri Balliu i...

Video/ "O Klevis o hero, gjithë Unaza ty të do"
Politikë 16:38 - 10 Tetor, 2020

U skualifikua nga demokratët e Pogradecit/ Banorët e Unazës “vajtojnë” për çunin e Fahri Balliut

Qarku i Korçës i ka dhënë një leksion të fortë Lulzim Bashës, ditën e mërkurë, kur u bë votimi për kandidatët për deputetë të PD-së, që...

Meta fut në “sherr” Ngjelen dhe Balliun/ “Nuk kapi as Luja, do kapësh ti”
Politikë 11:52 - 9 Tetor, 2020

Meta fut në “sherr” Ngjelen dhe Balliun/ “Nuk kapi as Luja, do kapësh ti”

Avokati Spartak Ngjela ka pasur një përplasje të fortë mbrëmjen e djeshme me ish-gazetarin e “Zërit të Popullit”, Fahri Balliun. Përplasja mes tyre ka ardhur, në...

Fahri Balliu elozhe Metës/ “Ka mbaruar me të gjitha 10-ta, ka qenë ekselent”
Politikë 23:00 - 8 Tetor, 2020

Fahri Balliu elozhe Metës/ “Ka mbaruar me të gjitha 10-ta, ka qenë ekselent”

Botuesi, Fahri Balliu, njëherësh dhe këshilltar “vullnetar” i presidentit Meta, i ka dalë në mbrojtje sonte në “Open” këtij të fundit pasi analistit Frrok Çupi, e...

Politikë 22:20 - 8 Tetor, 2020

Deklarata e fortë e Frrok Çupit/ Ilir Meta më ka thënë që do vrasë…

Analisti Frrok Çupi bëri deklarata të forta në Open teksa u shpreh se presidenti Ilir Meta ka ka thënë se do vrasë disa persona. “Mua ma...

Fahri Balliu “luftë” me Bashën/ Kërkon që Klevisi të rivotohet në Tiranë
Politikë 13:40 - 8 Tetor, 2020

Fahri Balliu “luftë” me Lulzim Bashën/ Kërkon që Klevisi të rivotohet në Tiranë

Pas humbjes së djeshme në Pogradec, ku gati 80% e strukturës e votoi kundër Klevis Balliun, djali i Fahri Balliut dhe “kllouni” i Lulzim Bashës në...

U skualifikua nga demokratët e Korçës/ “Surpriza” e Klevis Balliut, ja ku do garojë ish-deputeti i Lulit
Politikë 11:01 - 8 Tetor, 2020

U skualifikua nga demokratët e Korçës/ “Surpriza” e Klevis Balliut, ja ku do garojë ish-deputeti i Lulit

Qarku i Korçës i ka dhënë një leksion të fortë Lulzim Bashës, një ditë më parë, ndërsa u bë votimi për kandidatët për deputetë të PD-së,...

Politikë 14:36 - 11 Shtator, 2020

Foto ekskluzive/ Meta i vetmuar më shumë se kurrë

Presidenti ynë, mik i trafikantëve të drogës, duket më i vetmuar se kurrë. CNA.al ka siguruar një foto Metës tek Sofra e Ariut, ku i vetmuar...

Ilir Meta Ylli Ndroqi
Politikë 10:41 - 20 Gusht, 2020

Një televizion për Ilir Metën/ Nga trafikantët e drogës tek banda e LSI-së

Presidenti Ilir Meta, në një postim në rrjetet sociale, dy ditë më parë doli e tha se është gati të krijojë një media të re, sipas...

U skualifikua nga demokratët/ Sfidon publikisht Klevis Balliu: Unë sa e kam nisur karrierën
Politikë 12:05 - 13 Korrik, 2020

Dy pyetje publike për çunin e Fahri Balliut

Çuni i Fahri Balliut, ish-deputeti i Republikës së re të Lulzim Bashës, Klevis Balliu, së fundi ka reaguar në lidhje me debatet për rikthimin e të...

Lajme 15:03 - 20 Prill, 2020

Starton Syri TV/ Çim Peka i Fahriut, tani me ekran privat

Ditën e sotme ka startuar televizioni më i ri në tregun mediatik shqiptar, Syri Televizion. Syri TV shënoi sot ditën e parë të transmetimeve, ku mëngjesi...

Satire Politike 10:48 - 12 Prill, 2020

Beteja për ekzistencë/ Plas sherri Ilir Meta-Fahri Balliu

Një e papritur ka ndodhur menjëherë sapo Presideni Iir Meta po vizitonte Shkodrën, një ngjarje mjaft “e frikshme”, por e mbajtur në heshtje dhe në diskrecion...

Politikë 22:01 - 2 Mars, 2020

Fahri Balliu mohon PD, Berishën dhe Bashën/ Mitingu i Metës më i madhi në histori

Botuesi, Fahri Balliu, njëherësh dhe këshilltar “vullnetar” i presidentit Meta, i ftuar në emisionin  “Real Story” ka komentuar mbarëvajtjen e mitingut të iniciuar nga ky i...

Dvorani kërkon rikthimin në KED/ Zbulohet shkresa për Vitore Tushën
Politikë 20:32 - 2 Mars, 2020

Fakti/ CNA.al e paralajmëroi dekretin që do firmoste presidenti Meta

Nëpërmjet një shënimi të publikuar dy ditë më parë në mesditë, CNA.al tregoi se çfarë po bënte presidenti Ilir Meta me paralajmërimet e tij për të...

Politikë 20:27 - 2 Mars, 2020

Foto – Meta shkëmben puthje e përqafime me Fahri Balliun pas protestës

Fahri Balliu është personi që ka tentuar gjithmonë të bëjë bashkë Partinë Demokrtatike dhe Lëvizjen Socialiste për Integrim. Tentativat e tij kanë qenë edhe në kohën...

Politikë 14:05 - 27 Shkurt, 2020

Fahri Balliu sulmon Berishën për Nexhmijen/ Nuk e çoi përpara akuzave të forta e të vërteta

Ish-gazetari i “Zërit të Popullit”, i akuzuar edhe ish-spiun, Fahri Balliu ka reaguar pas ndarjes nga jeta të Nexhmije Hoxhës. I ftuar në Syri TV, Fahri...

Me shume postime