Connect with Us

All posts tagged "faceApp"

Aktualitet 12:10 - 22 Korrik, 2019

U rrëmbye në moshën 4 vjeçare/ “FaceApp” bën mrekulli, i kthen familjes djalin që kërkonte prej 18-vitesh

Ditët e fundit aplikacioni “FaceApp” ka qënë në qëndër të vëmendjes për shkak se tregonte si do dukeshin njerëzit të plakur dhe me rrudha dhe disa...

Aktualitet 13:40 - 20 Korrik, 2019

Sa i saktë është aplikacioni “FaceApp”/ Ja çfarë thonë ekspertët

Disa ditë më parë aplikacioni “FaceApp” i cili tregonte si dukeshin njerëzit të plakur dhe me rrudha , pushtoi rrjetet dhe shumë persona të famshëm u...

Aktualitet 10:23 - 18 Korrik, 2019

Aplikacioni FaceApp/ Senatori amerikan jep alarmin, thirrje FBI të nisë hetimet

Ditët e fundit një program i quajtur “FaceApp” i cili tregonte si dukeshin njerëzit të plakur, pushtoi rrjetet sociale. Aktualisht është një nga aplikacionet më të...