Connect with Us

All posts tagged "ezmerka"

Opinione 09:18 - 29 Shkurt, 2020

Mitro Çela rrëfen “tmerrin” tek Liqeni/ Ndodhia e papritur, dhe biseda me Nard Ndokën

Nga Mitro Çela * GAY(?!) Në orën 20:00 nisa krosin. Në Parkun e Liqenit Artificial është hapur një rrugë – shteg për biçikleta. Në hyrje të...

Satire Politike 15:11 - 7 Tetor, 2019

“Kam bërë një mëkat! Të rëndë shumë!”/ Mitro Çela rrëfen historinë e padëgjuar

Nga Mitro Çela * Beqar në Berat Nga viti 1978 deri në vitin 1981 punova si gazetar në Berat. Banoja në qendër të qytetit. Karshi meje...