Connect with Us

All posts tagged "europa league"

Aktualitet 10:17 - 10 Gusht, 2018

Tifozi gjakos arbitrin/ Ndodh në ndeshjen e Europa League

Ndeshja mes Sturm Graz dhe AEK-ut në kualifikimet për Europa League, prodhoi një moment aspak të hijshëm ku një prej gjyqtarëve anësorë u godit me shishe birre...

Aktualitet 22:43 - 1 Gusht, 2018

Vazhdon ëndrra europiane/ Kukësi pret kundërshtarin e radhës në Europa League

Kukësi u mund nga Qarabagu i Ansi Agollit me rezultatin e thellë 3-0, duke mbyllur këtu rrugëtim drejt Champions League. Pavarësisht kësaj humbjeje, Aventura europiane për...

Uncategorized 11:09 - 27 Maj, 2015

Sot ora 20:45 finalja e Europa League. Dnipro – Sevilla

Sevilla   sot në orën 20:45  do të kërkojë të hyjë në histori të Europa Ligës, si skuadra e parë që e ka fituar katër herë...