Connect with Us

All posts tagged "etilda"

Lajm i Rekomanduar 12:28 - 24 Gusht, 2019

Hajdutët e Rilindjes/ Si vjedhin hapur ministrat e Ramës

Shqipëria ka koston më të lartë të jetesës në rajon. Sipas të dhënave  për 6 muajt e parë të vitit 2019, të publikuara nga portali më...

Aktualitet 16:23 - 23 Tetor, 2018

Emërohet drejtori i ri i burgjeve

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj në një deklaratë, për media ka prezantuar Drejtorin e Ri të Burgjeve. Gjonaj tregoi se Bardhyl Kaçorri do të jetë Drejtori...

Aktualitet 13:16 - 3 Shkurt, 2018

Shkarkimet dhe emërimet në Ministrinë e Drejtësisë?/A do ta mbrojë Fatmir Xhafaj në Prokurori, ministren Etilda Gjonaj?

Fatmir Xhafaj, zyrtarisht është Ministër i Brendshëm, por praktikisht ai është edhe Ministër i Drejtësisë dhe jo vetëm. Nga zyra e Ministrisë së Brendshme, Xhafaj ka ...

Aktualitet 09:41 - 16 Janar, 2018

Raporti/Ja cilët janë ministrat më të kritikuar të Qeverisë “Rama 2”

Njëqind ditët e para të qeverisë ‘Rama 2’ përkojnë edhe me zbatimin e platformës unike për bashkëqeverisjen me qytetarët. Shqiptarja.com publikon raportin e parë të bilancit...