Connect with Us

All posts tagged "eskperte"

Politikë 13:11 - 12 Dhjetor, 2019

“Rama krijon fake-news”/ Berisha u bën thirrje gazetarëve: Kërkoni listën e 500 ekspertëve!

Ish Kryeministri Sali Berisha i ka bërë një tjetër kritikë Qeverisë Rama për mënyrën se si po menaxhohet situata pas termetit tragjik të 26 nëntorit. Berisha...

Aktualitet 21:40 - 15 Maj, 2019

Ekspertët përhapin alarmin/Hëna po tkurret, ja cilat janë arsyet

Hëna po përjeton ndryshime drastike vitet e fundit sipas shkencëtarëve dhe po tkurret në mënyrë progresive.Imazhet e marra nga sonda ndër vite treguan tkurrjen e Hënës,...