Connect with Us

All posts tagged "escobar"

Kryesore Show Biz 13:00 - 21 Qershor, 2018

Armela e mohoi lidhjen me Escobars, publikohen mesazhet e reperit duke flirtuar

Një foto e Armelës së BB ku shfaqej e ulur me këmbët hapur në prehrin e një mashkulli shkaktoi shumë reagime pak ditë më parë. U...

Aktualitet 11:40 - 18 Shtator, 2016

FOTOT- “Babai im, Escobar”/ Rrëfimi i rrallë për lordin e drogës

Kur isha 8 vjeç babai më mori mënjanë dhe më tha, ‘një burrë i vërtet nuk drogohet’. Kështu shprehet djali i Pablo Escobar në një intervistë...

Aktualitet 18:16 - 13 Maj, 2016

Deklarata zyrtare/ EUROPOL: Të tjera arrestime për trafikun e “Escobarit” të Ballkanit

Lidhur me operacionin ndërkombëtar për trafikun e drogës, ka reaguar edhe EUROPOL. Kjo organizat përmes një njoftimi në faqen zyrare, thekson se në vijim do të...

Kuriozitete 11:50 - 13 Gusht, 2015

Ishujt e braktisur të Pablo Escobarit

shujt privatë të braktisur të narko-shefave tani janë vetëm kujtime “të kalbura” të operacioneve të dikurshme të fuqishme multi-milionëshe të drejtuara nën kamxhikun e Pablo Escobarit,...