Connect with Us

All posts tagged "erresire"

Opinione 23:27 - 10 Mars, 2020

Nga Mitro Çela/ Në ashensor bashkë me një gazetare seksi

Ajo:-E zuri flama edhe Shqipërinë. Por sëmundja made-in Kina, më shumë merr burrat mbi 70-të vjeçarë? E ke dëgjuar ti shoku Mitro?! Më ngeci fjala në...

Aktualitet 12:09 - 14 Korrik, 2019

Hajdarmataj, Prela dhe Imeraj, në errësirën e KLP/ SPAK i dyshimtë me prokurorë gjobaxhinj?

Të premten që shkoi, Këshilli i Lartë i Prokurorisë, ka përfunduar intervistat me kandidatët për SPAK. Përgjatë pesë ditëve, 22 kandidatët dolën para KLP, për t’u...

Aktualitet 14:39 - 8 Korrik, 2019

SPAK në errësirë/ KLP nuk heq dorë nga skandalet

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka zhvilluar sot katër intervistat e para me kandidatët për SPAK-un. Drejtuesi i Prokurorisë së Apelit Altin Dumani, prokurori i Krimeve...

Aktualitet 19:20 - 26 Shkurt, 2019

Gaz lotsjellës dhe errësirë/ Protestuesit: Të mos na provokojnë, është e drejta jonë

Protestuesit kanë pasur përplasje të njëpasnjëshme me policinë. Për të shpërndarë turmën policia përdori hedhjen  e gazit lotsjellës, gjë që acaroi turmën. Ndërkohë që tashmë në...

Aktualitet 19:18 - 4 Shkurt, 2019

Probleme me energjinë/ 5 mijë banorë në errësirë

Lagjia “Kastrioti” në Fushë-Krujë, ka ngelur pa energji elektrike prej 36 orësh. Shkak për këtë, sipas OSHEE-së, ka qenë era e fortë e ditës së djeshme....

Aktualitet 19:44 - 3 Qershor, 2018

Denoncimi/ Kujdes! Ja çfarë ndodh prej dy ditësh në tunelin e Kalimashit

Ndërkohë që pritet të rivendoset trau në “Rrugën e Kombit” në Kalimash, qytetarët shqiptarë nuk do të përballen vetëm me këtë, por ata sot u duhet...

Aktualitet 22:21 - 9 Gusht, 2017

Publikohen sms-të që nxjerrin zbuluar Ramën/Çfarë po ndodh nga Velipoja në Ksamil

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhet e disa pushuesve nëpër plazhet e vendit. Në rrjetet sociale, ku nxjerr mesazhet, Berisha shkruan se terri i Noriegës mbulon...

Aktualitet 20:12 - 1 Dhjetor, 2016

Anëtarësimi në BE/ Denion Mejdani: Me drogë, krim dhe errësirë ?

Denion Meidani, djali i ish-presidentit Rexhep Meidani, ka reaguar ashpër ndaj diskutimeve për anëtarësimin e Shqipërisë në BE. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Meidani shprehet...

Aktualitet 21:40 - 29 Nentor, 2016

FOTOT/ Lezha në errësirë

Moti i keq ka shkaktuar një sërë problemesh në furnizimin me energji të disa zonave në vend, një prej të cilave Lezha. Burime për citynews thanë...

Uncategorized 00:32 - 7 Prill, 2015

Eksperimenti i pikave të syrit,vizioni i natës ju mundëson të shihni edhe në errësirë

Një grup shkencëtarësh amerikanë deklarojnë se kanë testuar me sukses vizionin e natës që përfshin pika në sy. Duke përdorur një solucion i cili më parë...