Connect with Us

All posts tagged "ernest gjoka"

Kronika 20:02 - 7 Dhjetor, 2019

Goditi me thikë trajnerin e Vllaznisë/ Gjykata lë në burg autorin dhe bashkëpunëtorin e tij

Gjykata e Shkodrës lë në burg 19 vjeçarin Nehat Fojleta dhe 21 vjeçarin Sehar Xhenje, të cilët sulmuan ish-trajnerin e Partizanit Ernest Gjokën. Mësohet se Gjykata...

Kronika 17:42 - 22 Shkurt, 2018

Sulmohet me thikë trajneri i Vllaznisë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Shkodër, ku trajneri i skuadrës shkodrane të futbollit, Vllaznia, Ernest Gjoka, është sulmuar me thikë. Nga të...