Connect with Us

All posts tagged "ermal"

Aktualitet 11:10 - 22 Korrik, 2019

“A thu do kishe shku me e pa në kinema”/ Ermal Mamaqi paralajmëron rikthimin e “The SHBLSH”?

Grupi i njohur “The SHBLSH” mesa duket do të rikthehet sërish. Ata u bënë të njohur në “Portokalli” dhe në ato kohë Ermal Mamaqi, Gentian Zenelaj...

Aktualitet 11:25 - 20 Korrik, 2019

“Më ka thënë shifrën…”/ Ermal Mamaqi zbulon rrogën e Ardit Gjebreas?

Moderatori i njohur shqiptar Ermal Mamaqi, ishte i ftuari special së fundmi në emisionin “Treshat”, ku u bë pjesë e rubrikës ‘Makina e së vërtetës’. Gjatë...

Aktualitet 10:40 - 20 Korrik, 2019

Kejvina apo Belinda? / Ermal Mamaqi zgjedh të preferuarën e tij

I ftuari special në episodin e dytë të emisionit “3shat” ka qënë moderatori Ermal Mamaqi i cili ka folur për një nga figurat më të bujshme të...

Aktualitet 14:29 - 28 Maj, 2019

Ermal Mamaqi, shqiptarët ty të dhanë famë e lekë/Po ti çfarë u dhe atyre?

Nga Fjorda Llukmani Para pak ditësh në Vjenë një miku im shqiptar më fton në premierën e filmit ‘Dy gisht mjaltë’. E kisha parë në internet...

Aktualitet 10:10 - 24 Maj, 2019

“Pse e le Ermalin?”/ Komentuesit “çmendin” Kejvina Kthellën me pyetjet, ja çfarë thotë ajo

Kejvina Kthella, e njohur si ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin” pak kohë më parë u largua nga ky emision duke thënë se Kejvina Kthella  një...

Aktualitet 11:25 - 16 Prill, 2019

“U shitën 10 mijë bileta që ditën e parë”/Ermal Mamaqi tregon suksesin e filmit ‘2 gisht mjaltë’

Suksesi i komedisë “2 gisht mjaltë”, me protagonistë Ermal Mamaqin dhe këngëtaren Elvana Gjata, pushtoi jo vetëm kinematë e vendit, por shkoi përtej kufijve. Plot 10...

Kryesore Show Biz 10:40 - 8 Prill, 2019

“Desha të të ftoja në emision por…”/Ermal Mamaqi ndërron mëndje pasi pa këto pamje

Ledri Vula ka publikuar disa video në Instagram, ku shfaqet në super formë dhe sigurisht duke u stërvitur. Ledri prej kohësh merret me boks, dhe tashmë...

Aktualitet 12:10 - 7 Prill, 2019

“Çfarë po bën në shtëpinë time?”/Del fotoja e rrallë e Ermal Mamaqit para 19 viteve

Këngëtarja Flaka Krelani ka publikuar disa foto të rralla në Insta Story ku shfaqet moderatori i njohur Ermal Mamaqi dhe për hir të së vërtetës nuk...

Aktualitet 12:53 - 26 Mars, 2019

Ermal Mamaqi zbulon shifrën luksoze të filmit “Dy gisht mjaltë” dhe peripecitë që kanë kaluar me Elvana Gjaten

Ermal Mamaqi ishte i ftuar sot  në emisionin ‘Wake Up’, ku ka rrëfyer që nuk ka qenë aspak e lehtë realizimi i filmit dhe aktorëve i...

Kryesore Show Biz 12:36 - 26 Mars, 2019

“Film komercial, për të bërë lekë”/Ermal Mamaqi i kthen përgjigjen “ironike” Ervin Bejlerit

Ermal Mamaqi i ftuar në studion e “Wake Up” në Top Channel mëngjesin e sotëm ,  foli ndër të tjera edhe për filmin “Dy Gisht Mjaltë”. Isli Islami...

Kryesore Show Biz 10:53 - 24 Mars, 2019

Ermal Mamaqi largohet nga Tv Klan? I rikthehet skenës së Portokallisë

Prej vitesh është autor dhe moderator i emisionit të tij, fillimet e Ermal Mamaqit në televizion ishin si aktor humori te “Portokallia”.Por Rezart Veleshnja zbulon se...

Kryesore Show Biz 10:40 - 22 Mars, 2019

“Krenare për ty vllai!” Elvana i publikon Ermalit videon me momentet më gazmore të filmit

Në ditën më të rëndësishme për mikun e saj të ngushtë, Ermal Mamaqin, Elvana Gjata ka bërë një urim mjaft të këndshëm. Këngëtarja ka marrëdhënie të...

Aktualitet 23:00 - 18 Mars, 2019

Si dukej çifti Ermal-Ariana në vitin 2008/Këngëtari hap albumin e dasmës

Ermal Fejzullahu është ndjerë nostalgjik dhe ka hapur albumin e vjetër të para 11 viteve. Këngëtari ka publikuar disa foto që i përkasin vitit 2008, kohë...

Kryesore Show Biz 11:49 - 5 Mars, 2019

Dedikimi i Ermalit në ditëlindjen e Amit na rrëmbeu zemrat: “1 orë me një grua të bukur është baraz me 1 minutë!”

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar e veç kësaj humori j Ermalit na shoqëron kudo. Sot, Ami...

Kryesore Show Biz 12:53 - 3 Mars, 2019

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut në pritje të ëmbël për herë të katërt

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, Ariana, pritet të bëhet nënë për herë të katërt. Burime për revistën “Class” bëjnë me dije se bukuroshja është...

Kryesore Show Biz 12:03 - 18 Shkurt, 2019

Kthim para 9 vitesh: Kur u martua me Ermalin, Ami mori një vendim që nuk guxon asnjë nuse!

Bashkëshorti yt i ardhshëm nuk duhet ta shohë për asnjë arsye fustanin tënd të bardhë para ditës së dasmës! Ky është një nga besëtytnitë më të...

Kryesore Show Biz 13:53 - 4 Shkurt, 2019

‘Është penduar shumë’, Rezarta Shkurta ja heq trurin Ermalit gjatë pushimeve

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj Ermal Hoxha po shijojnë një muaj të dytë mjalti. Pasi Rezarta tha “Po”, propozimit...

Kryesore Show Biz 11:01 - 3 Shkurt, 2019

Elvana Gjata feston ditëlindjen, Ermal Mamaqi i bën urimin më emocionues

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, këngët e së cilës kthehen menjëherë në hite dhe dëgjohen nga të gjithë. Pas...

Aktualitet 10:02 - 25 Janar, 2019

Çfarë mendon Ermal Mamaqi për shqiptarët?/”Nuk do vijë ndryshimi nga ata që nuk kanë bukë”

Aktori i njohur Ermal Mamaqi ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “360 Gradë” në Ora News, ku gjate bisedës se çfarë mendonin për shqiptarët , ai...

Aktualitet 12:53 - 13 Janar, 2019

“Thashë Po”: Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha do të martohen sërish!

Pak kohë pasi Ermali doli nga burgu me gjykim të shkurtuar , pas dënimit nga Gjykata e Krimeve të Rënda së bashku me anëtarët e tjerë...

Kryesore Show Biz 12:25 - 19 Dhjetor, 2018

Luana vë me shpatulla pas murit Ermalin: “Përse më kopjon emisionin?”

Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi janë miq në jetë, ama kur vjen puna tek përballja kokë më kokë në ekran nuk dinë të falin! Këtë e...

Kryesore Show Biz 10:53 - 7 Dhjetor, 2018

Postoi foton e dy femrave me bikini, Ermal Mamaqi kryqëzohet nga fansat: “Nuk janë si puna jote!”

Ermal Mamaqi është vënë sërish në qendër të kritikave për seksizëm, pasi ka publikuar një foto të dy femrave me bikini, të realizuar në Florida. “Unë...

Kryesore Show Biz 10:40 - 3 Dhjetor, 2018

I zuri kohën televizive, Julian Deda tregon çfarë i tha Ermal Mamaqi për kalimin në Tv Klan

Pavarësisht gjithçkaje që ka ndodhur mes tyre, Julian Deda dhe Ermal Mamaqi kanë ruajtur një raport të mirë miqësor. Ata e kanë nisur bashkë karrierën, boom-in...