Connect with Us

All posts tagged "Ermal mamaqi"

Sociale 21:31 - 3 Prill, 2020

Video-Efektet e karantinës/ Ermal Mamaqi bën atë që nuk ua priste mendja

Aktori i njohur, Ermal Mamaqi, ndan shpesh momente nga karantina e tij me familjen. Mirëpo, izolimi në shtëpi bën të vetën dhe situata është bërë e...

Lajme 21:28 - 30 Mars, 2020

Video që nuk duhet humbur/ Ermal Mamaqi i thur vargje Pëllumb Piperos

Mjeku Pëllumb Pipero është nga personat më të dashur për publikun gjatë kësaj kohe kur po përballemi me koronavirusin. Ditën e sotme moderator dhe aktori Ermal...

Lajme 20:18 - 30 Mars, 2020

“Më erdhi keq për filmin”/ Ermal Mamaqi tregon si e kalon kohën në karantinim, këshilla për qytetarët

Karantinimi për shkak të koronavirusit ka ndryshuar totalisht stilin e jetesës së qytetarëve dhe për më tepër të shumë personazheve të njohur të ekranit. Aktori dhe...

Lajme 10:44 - 22 Mars, 2020

Nuk mundi t’i takojë prindërit për ditëlindje/ Përlot Ermal Mamaqi: I fola nga shkallët, qanin të dy

Aktori shumë i dashur për publikun Ermal Mamaqi ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen në kushte jo të zakonshme, por i mbyllur në shtëpi dhe larg...

Politikë 18:36 - 4 Shkurt, 2020

Rama si dajë gangster në filmin e Ermalit/ Boçi zbulon fytyrën e vërtetë të kryeministrit

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi, ka sulmuar kryeministrin Edi Rama për rolin e dajës gangster të personazhit kryesor të filmit “I love Tropoja” të...

rama [paralajmeron letren e radhes
Politikë 16:21 - 1 Shkurt, 2020

“Unë e dua vërtetë Tropojën”/ Ish deputeti i PS “shuplakë” Ramës dhe Mamaqit

Ish-deputeti i PS, Taulant Dedja ka reaguar ashpër për filmin e Ermal Mamaqit dhe për pjesëmarrjen e kryeministrit Edi Rama në “I Love Tropoja”. Dedja thotë...

Politikë 10:36 - 26 Janar, 2020

Hatërmbetje me Bashën/ Mamaqi zbulon të pathënat: Në film ftova edhe Berishën

Moderatori dhe humoristi Ermal Mamaqi ka zbuluar së fundmi se përveç kryeministrit Edi Rama, një rol në filmin e tij më të fundit “I love Tropoja”...

Sociale 17:46 - 5 Shtator, 2019

I vetmi aktor në film ishte “lali Eri”/ Arian Galdini  ‘degjeneron” Ermal Mamaqin

Kreu i Lëvizjes së Re, Arian Galdini ka komentuar filmin ” Dy gisht mjaltë” të Ermal Mamaqit. “Nuk e di nëse mund të quhet film ai...

Kryesore Show Biz 14:18 - 26 Korrik, 2019

Moderatorja publikon foton seksi/ Ermal Mamaqi bën komentin epik

Moderatorja e dashur Kiara Tito ka arritur të fitojë vëmendjen e publikut vetëm në pak kohë. Kiara është gjithashtu shumë e komentuar në media përsa i...

Kryesore Show Biz 21:43 - 24 Korrik, 2019

Elvana Gjata publikon foton pa make up/ Ermal Mamaqi bën komentin që do t’iu shkrijë së qeshuri

Ditën e sotme, këngëtarja shumë e dashur për publikun Elvana Gjata ka publikuar një foto në Instagram ku shafqet pa make up. Të shumta kanë qenë...

Aktualitet 17:32 - 21 Korrik, 2019

“Nuk synojmë thyerje rekordesh”/ Bes Kallaku ironizon Ermal Mamaqin

Dy aktorët më të pëlqyer të humorit, Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku pritet që të publikojnë projektet e tyre me të reja, përsa i përket kinematografisë....

Aktualitet 16:22 - 21 Korrik, 2019

“Do thyej rekord”/ Ermal Mamaqi nis xhirimet për filmin e ri

Pas suksesit të komedisë “2 gisht mjaltë”, moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi ka paralajmëruar xhirimet filmit e tij më të ri. Nëpërmjet një fotoje të publikuar...

Aktualitet 14:41 - 11 Korrik, 2019

Ermal Mamaqi “braktis” Klanin/ Zbulohet se kush do ta zërë vendin e tij

Lajmi se moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi do të largohet nga televizioni Klan po bën bujë shumë të madhe në media. Sipas Indeksonline, Mamaqi do të...

Kryesore Show Biz 17:26 - 8 Korrik, 2019

“Mos e lësho veten”/ Ermal Mamaqi zbulon “sekretin” e Jonida Vokshit

Moderatorja dhe aktorja shumë simpatike Jonida Vokshi pak kohë më parë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ka zbuluar se është e fejuar me aktorin...

Aktualitet 18:53 - 2 Korrik, 2019

Pas “2 Gisht Mjaltë”/ Ermal Mamaqi ka gati projektin që pritet të thyejë rekorde shikueshmërie

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi së bashku me Elvana Gjatën patën shumë sukses me filmin e tyre “2 Gisht mjaltë”. Filmi arriti të kapërcente të gjitha...

Kryesore Show Biz 22:21 - 2 Qershor, 2019

Pas 20 vitesh takon shokun e klasës/ Ermal Mamaqi publikon foton me artistin me famë botërore

Artistët shqiptarë po korrin shumë sukses në skenat më të mëdha ndërkombëtare. Një sukses të madh po fiton dhe tenori i famshëm shqiptar Saimir Pirgu. Modertori...

Aktualitet 15:14 - 2 Qershor, 2019

“Po këta ç’ne bashkë”/ Amarda Toska tregon të pathënat e marrëdhënies me Ermalin

Biznesmenja dhe moderatorja Amarda Toska është një nga personazhet më të komentuara në showbiz. Fillimet e saj si moderatore ajo i ka nisur në televizionin Top...

Aktualitet 17:27 - 31 Maj, 2019

“Më ke borxh 8800 euro”/ Aktori i njohur i kërkon Ermal Mamaqit lekët për rolin

Aktori Rezart Veleshnja ishte pjesë e kastit të aktorëve të filmit komedian “2 gisht mjaltë.” Veleshnja luajti rolin e faturinos në këtë film dhe u pëlqye...

Aktualitet 16:24 - 26 Maj, 2019

Nga shitës cigaresh tek filmi 1 milionë euro/ Ndryshimi drastik i Ermal Mamaqit ndër vite

Sot është një nga personazhet më të komentuar dhe të dashur për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për moderatorin dhe aktorin Ermal Mamaqi. Në një kërkim nga...

Aktualitet 21:56 - 25 Maj, 2019

U mbyll gojën të gjithëve/ Ermal Mamaqi sqaron të vërtetën në lidhje me “mashtrimin”

Vetëm disa ditë më parë Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi u akuzuan nga mediat për “mashtrim dhe shpifje” përsa i përket pjesëmarrjes së tyrë në Festivalin...

Aktualitet 20:47 - 24 Maj, 2019

Filmi “Dy gisht mjaltë” thyen kufijtë/ Ermal Mamaqi zbulon fitimin marramendës

Këngëtarja Elvana Gjata dhe moderatori Ermal Mamaqi sollën për herë të parë një film në bashkëpunim me njëri-tjetrin. Filmi “Dy gisht mjaltë” ka rezultuar një sukses...

Aktualitet 18:29 - 20 Maj, 2019

Ermal Mamaqi nuk i reziston dot bukurisë së Amit/ Bën komentin epik në foto

Amarda Toska është një ndër personazhet më të dashura dhe më të ndjekura nga publiku shqiptar. Duke qenë një biznesmene, Ami poston foto të ndryshme teksa...

Aktualitet 15:43 - 28 Mars, 2019

Një komedi mjalt e ëmbël

Në kinemane me moderne te momentit, me risi teknologjike bashkekohore dhe nje kapacitet total prej 600 vende, hap sot dyert per komedine e shumepritur, Dy Gisht...