Connect with Us

All posts tagged "Erjon kristo"

Denoncim 19:07 - 25 Janar, 2020

A e di Mirush Kabashi që Besian Pesha është një super hajdut?

Ikona e skenës dhe ekranit shqiptar, i veçanti dhe magjiku Mirush Kabashi, prej disa kohësh është angazhuar në një levizje. Aty ku së bashku me disa...

Aktualitet 14:45 - 20 Dhjetor, 2016

Erjon Kristo rrefen shoqerine civile

Shenime per shoqerine civile: 1. Para pak ditesh nje grup organizatash te shoqerise civile u mblodhen dhe dolen para kamerave per t’i percjelle nje mesazh Gjykates...