Connect with Us

All posts tagged "erion velia"

pyetje dhe fakte qe akuzojne veliajn
Lajm i Rekomanduar 14:09 - 13 Gusht, 2019

Vrasja e Ardit Gjoklajt, varri politik i Veliajt

Sot, Genc Sejko, njeriu i cili shkund internetin, foto-montazhet, duke ironizuar fenomenet negative, ka ndërmarrë nismën e radhës. Pas skandalit me memorialin turk ai ka kërkuar...

Aktualitet 18:18 - 26 Shkurt, 2019

Tensionohet situata/ Protestuesit: “Rama, Veliaj ikni nga Shqipëria”

Në protestën e Opozitës përpara Kuvendit kanë vazhduar thirrje për Kryeministrin Edi Rama, ndërkohë që në indinjatën e tyre nuk ka munguar as kryetari i Bashkisë...

Kryesore Show Biz 11:10 - 26 Dhjetor, 2018

‘Na ka bërë zbor’, Erion Veliaj flet për Kajanin

Dy muaj më parë, Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ajola solli në jetë një djalë, të...

Aktualitet 10:44 - 16 Gusht, 2018

Veliaj si “vrasës” i fëmijëve/ Akuzë pas një shpërthimi në çerdhe

Sot në mëngjes mediat raportuan një lajm të mbajtur të fshehtë nga policia e kryeqytetit. Duke u gdhirë dita e sotme një bombul gazi kishte shpërthyer...

Aktualitet 19:26 - 1 Gusht, 2018

Dështimi i Veliajt/ Rruga horror në qendër të Tiranës

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, çdo ditë në media nuk e ndal propagadën për përmirësimin e infrastrukturës së Tiranës. Por, rrugët e brendshme të kryeqytetit të...

Nga Ylli Dylgjeri/ Lali Erit sërisht i është prishur kamera...
Aktualitet 11:08 - 27 Korrik, 2018

Kurthi i Veliajt për artistët/ Zbulohet si ju mori firmën për peticionin ndaj Ilir Metës

Në dy tre ditët e fundit një grup artistësh kanë filluar një peticion, i cili i është drejtuar Presidentit të Republikës Ilir Meta. Peticioni është firmosur...

Nga Ylli Dylgjeri/ Lali Erit sërisht i është prishur kamera...
Aktualitet 12:44 - 20 Korrik, 2018

Erion Veliaj përfshihet në skandal/ I jep tender një kompanie nën sekuestro

Partia Demokratike ka denoncuar sot kryebashkiakun Erion Veliaj, për tenderin e uniformave bashkiake. Zëdhënësja e  PD -së, Ina Zhupa  ka thënë se  Bashkia  i ka dhënë...

Aktualitet 13:13 - 16 Dhjetor, 2017

Denoncimi/ Berisha: Shikoni si tallen Lal plehu dhe narko-zyrtarët

Një tjetër denoncim ka mbërritur sot në adresën e ish-kryeministrit Sali Berisha. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ish-kryeministri ka publikuar mesazhin e një studenteje, e...