Connect with Us

All posts tagged "ENKELEDA MILLONAI"

Aktualitet 12:24 - 18 Korrik, 2019

Video-Të preferuarit e KLP dhe të përjashtuarit nga SPAK-u/ Njihuni me prokurorët antikorrupsion

Këshilli i lartë i Prokurorisë, ka bërë përzgjedhjen e tij në lidhje me ekipin e SPAK-ut. Të preferuarit e KLP, të paktën siç thonë ata, janë...

Aktualitet 15:02 - 17 Korrik, 2019

Milionerë, gjobaxhinj dhe vegla të politikës/ Pazaret që ngritën SPAK-un

Dje, Këshilli i Lartë i Prokurorisë zbardhi emrat e prokurorëve të SPAK-ut. Ajo që bie në sy është se pjesë e kësaj liste janë prokurorë të...

Aktualitet 13:23 - 5 Prill, 2018

Prokuroria e Elbasanit me drejtues të ri/ Ja, kujt i beson Arta Markut

Kryeprokurorja Arta ka firmosur një tjetër emërim në organin e akuzës. Në krye të Prokurorisë së Elbasanit është emëruar Enkeleda Millonai. Kjo e fundit është caktuar...