Connect with Us

All posts tagged "Endri Hasa"

Bardhi “nuk ia lë mangët” Spiropalit/ Ke të drejtë që nervozohesh, SPAK ka punë me ty, para dhe pas 25 prillit
English 20:23 - 3 Dhjetor, 2020

Chaos in the Democratic Party / Gazmend Bardhi quarrel with the former deputy of Elbasan

The General Secretary of the Democratic Party, Gazmend Bardhi, already seems to have become an object of quarrel for many characters of the Democratic Party. After...

Bardhi “nuk ia lë mangët” Spiropalit/ Ke të drejtë që nervozohesh, SPAK ka punë me ty, para dhe pas 25 prillit
Politikë 14:39 - 3 Dhjetor, 2020

Plas në PD/ Gaz Bardhi sherr me ish-deputetin e Elbasanit

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi tashmë duket se është bërë një mollë sherri për shumë personazhe të Partisë Demokratike. Pas akuzave ndaj tij drejtuar...

“Elbasani vatër infeksioni”/ Ish-deputeti denoncon qeverinë: Vetëm gjoba për qytetarët, tamponë nuk ka
Politikë 19:28 - 2 Nentor, 2020

“Elbasani vatër infeksioni”/ Ish-deputeti denoncon qeverinë: Vetëm gjoba për qytetarët, tamponë nuk ka

Ish-deputeti demokrat, Endri Hasa, akuzon qeverinë për mungesën e tamponëve në qytetin e Elbasanit. Sipas tij, Elbasani është kthyer në vatër infeksioni por tamponë për testime...

VZbardhen emrat/ Kush janë kandidatët që do të votohen për të garuar për deputetë të PD në qarkun e Dibrës
Politikë 13:27 - 1 Nentor, 2020

“Ministria raportoi vetëm një”/ Denoncimi i PD: Në Elbasan të premten ishin 6 viktima nga Covid

Ish deputeti i PD, Endri Hasa ka publikuar një video, ku OBSh rekomandon testime masive të popullatës për shkak të koronavirusit. Sipas Hasës, Rama po e...

Arrestimi i gruas që qeshi kur kaloi Rama/ Ironizon Hasa: Kemi dy lajme të mira
Politikë 20:15 - 29 Tetor, 2020

Arrestimi i gruas që qeshi kur kaloi Rama/ Ironizon Hasa: Kemi dy lajme të mira

Ditën e djeshme në media u raportua se një grua ishte arrestuar nga policia, pasi kishte qeshur me të madhe kur kishte kaluar kryeministri Edi Rama....

Ish-kryetari i PS në sitën e OFL-së/ Reagon PD: Shfaqje e turpshme! Vrasësi i gardistëve, në vend të arrestohet merr formularin në arrati
Kronika 17:38 - 27 Tetor, 2020

Ish-kryetari i PS në sitën e OFL-së/ Reagon PD: Shfaqje e turpshme! Vrasësi i gardistëve, në vend të arrestohet merr formularin në arrati

Partia Demokratike ka reaguar pasi Llazar Bicja, ish kryetari i PS në Cërrik dhe ish-anëtari i bandës së Cërrikut gjatë vitit 1997, është vënë në “sitën” e OFL....

Ekskluzive/ Zbulohet kur del lista e kandidatëve të PD për deputetë
Politikë 20:06 - 22 Tetor, 2020

Ekskluzive – Kandidatet/ Komisioni Ruli bën boom, heq Salianjin dhe ….

Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve ka përfunduar procesin e përzgjedhjes së kandidatëve të PD. Në fazën e parë ishin 3600 kandidatë për deputetë, me pas ishin...

“Elbasani vatër infeksioni”/ Ish-deputeti denoncon qeverinë: Vetëm gjoba për qytetarët, tamponë nuk ka
Politikë 18:29 - 22 Tetor, 2020

Ish-deputeti nxjerr zbuluar ISHP-në/ Gruaja doli pozitive me Covid, nuk e kontaktuan kurrë

Ish-deputeti i PD, Endri Hasa ishte i ftuar pasditen e sotme në Fax Neës ku ka folur për situatën e koronavirusit në vendin tonë. Sipas tij...

PD kallëzon në SPAK inceneratorin e Elbasanit/ Duhet pavarësi, të pezullohen nga detyra Rama dhe vartësit e tij
English 16:55 - 20 Tetor, 2020

DP files criminal charges to SPAK against the incinerator of Elbasan/ Suspend Edi Rama and his subordinates for a independent investigation

Representatives of the Democratic Party, Çlirim Gjata and Endri Hasa, deposited today in SPAK a file with criminal charges for the incinerator of Elbasan. Hasa stated...

PD kallëzon në SPAK inceneratorin e Elbasanit/ Duhet pavarësi, të pezullohen nga detyra Rama dhe vartësit e tij
Politikë 16:00 - 20 Tetor, 2020

PD kallëzon në SPAK inceneratorin e Elbasanit/ Të pezullohen nga detyra Rama dhe vartësit e tij

Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Çlirim Gjata dhe Endri Hasa depozituam sot një kallëzim në SPAK për inceneratorin e Elbasanit. Hasa deklaron se ky incenerator është afera...

Politikë 14:14 - 2 Shtator, 2020

Miliarda lekë nëpërmjet tenderave publikë/ Zbulohet skema korruptive, Igli Gjelishti transferoi paratë te Carlo Bollino

Partia Demokratike e përfaqësuar nga ish-deputeti Endri Hasa, ka ngritur sot të tjera akuza ndaj kompanisë Web & Communications Development. Gjatë një deklarate për mediat, Hasa...

AKSHI jep 2.5 miliardë lekë tendera/ Kompania fituese nuk ka deklaruar asnjë të ardhur deri në vitin 2014
Politikë 14:26 - 31 Gusht, 2020

AKSHI jep 2.5 miliardë lekë tendera/ Kompania fituese nuk ka deklaruar asnjë të ardhur deri në vitin 2014

Javën e shkuar Partia Demokratike ka denoncuar vjedhjen e taksave të shqiptarëve të firmosur nga AKSHI për Image & Communications Development. PD deklaron se Agjencia Kombëtare...

Ish-deputeti “nxjerr zbuluar” Ramën/ “Qëllimi i fshehtë” i kryeministrit: Tmerrohet nga…
Politikë 12:37 - 26 Korrik, 2020

Ish-deputeti “nxjerr zbuluar” Ramën/ “Qëllimi i fshehtë” i kryeministrit: Tmerrohet nga…

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Endri Hasa, ka publikuar një fotomontazh të kryeministrit Edi Rama dhe ka reaguar për hapjen e listave. Në një postim në rrjetet...

https://www.cna.al/2020/07/05/video-basha-ngel-serish-ne-klase-ben-gafen-e-radhes-ne-korce/
Politikë 11:04 - 11 Korrik, 2020

Garë në PD, apo Demokraci e Drurit?!

Kryetari i Republikës së re, Lulzim Basha e proklamoi lëvizjen e re për propozimin e kandidatëve për deputet nga baza si një lëvizje e fortë demokratiziuese,...

Video/ Ish deputeti i PD-së denoncon manipulimin me të dhënat e ndihmave
Politikë 21:11 - 4 Korrik, 2020

Video/ Ish deputeti i PD-së denoncon manipulimin me të dhënat e ndihmave

Ish deputeti i PD-së, Endri Hasa ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale ku denoncon ato që ai i quan manipulimet e ndihmave gjatë pandemisë....

Politikë 13:39 - 19 Mars, 2020

Palaço show/ Si gënjeu Luli në emisionin e Eni Vasilit

Dje në mbrëmje në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kryetari i Republikës së re, Lulzim Basha i ka çuar një mesazh gazetares, me pyetjen a është...

Momenti kur Edi Rama goditet me veze ne parlament nga Endri Hasa
Aktualitet 16:59 - 27 Prill, 2019

Ish deputeti i vezëve sulmon Ramën/ “Frikacak me antiplumb”

Ish deputeti demokrat, Endri Hasa në një postim në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me vizitën e kryeministrit Edi Rama ditën e sotme në qytetin...

Momenti kur Edi Rama goditet me veze ne parlament nga Endri Hasa
Aktualitet 10:21 - 3 Shkurt, 2019

Gjuajti me vezë Ramën/ Justifikohet Endri Hasa

Deputeti i Partisë Dem9okratike, Endri Hasa ka thënë sot se vendi ynë ndodhet në një situatë shumë të keqe. Nga studio e “Politika online” në “Gazeta...

Momenti kur Edi Rama goditet me veze ne parlament nga Endri Hasa
Aktualitet 12:14 - 30 Janar, 2019

Video-Luli shikon filma, e sulmon me vezë

Politika jonë është sa qesharake, aq edhe e neveritshme. Jo vetëm për faktin e urrejtjes së madhe popullore për shkak të korrupsionit, gjendjes ekonomike apo dhe...

protesta kunder hec ne kanionet e holtes
Aktualitet 15:43 - 26 Janar, 2019

Video/ Banorë protestojnë në kanionin e Holtës

Deputetë të Partisë Demokratike dhe qytetarë e Gramshit të Elbasanit e të Holtës kanë protestuar ditën e sotme ndaj digës që është ndërtuar në këtë kanion....

Aktualitet 22:04 - 21 Janar, 2019

Foto nga Kryesia e PD/ Grida e “vrarë” dhe deputeti i vezës

Partia Demokratike ka mbledhur sot në mbrëmje Kryesinë e cila ka diskutuar aksionin opozitar. Nga kjo mbledhje CNA.al ka siguruar disa foto. Grida Duma duket shumë...

keshilli kombetar i pd
Aktualitet 16:38 - 20 Janar, 2019

Deputeti i vezës në kryesi/ Udhëheqësi që nuk ka bërë asgjë në politikë

Një ditë më parë Partia Demokratike ka zgjedhur strukturat drejtuese. Surprizat kanë qenë të shumta, pasi në udhëheqje të PD janë zgjedhur edhe njerëz anonim, siç...

Aktualitet 16:11 - 20 Dhjetor, 2018

Hasa zhvesh Bashën nga përgjegjësia/ Vezët mi dhanë studentet

Ka reaguar Deputeti i Partisë Demokratike, Endri Hasa, që qëlloi me vezë kryeministrin Edi Rama gjatë seancës parlamentare të ditës së sotme. Në një postim në...