Connect with Us

All posts tagged "enca"

Aktualitet 12:40 - 17 Korrik, 2019

“Mos i thoni njeriu”/ Vajza seksi dhe alkool, këngëtarja shqiptare bën “namin” me këngën e re

Pas një bashkëpunimi të suksesshëm me Muharrem Ahmetin, Enca lajmëron fansat se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të re. Nëpërmjet postimeve në...

Kryesore Show Biz 09:10 - 30 Qershor, 2019

“Jeta është e bukur”/ Enca i ” çmend” të gjithë me format seksi buzë pishinës

Pas suksesit të këngës “Hajde” në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, i cili ka arritur rreth 9 milionë shikime ne Youtube, Enca ka nisur pushimet për t’u...

Aktualitet 10:25 - 21 Qershor, 2019

“Mosmirnjohëse, unë të bëra të famshme”/ Pas ofendimeve të Roza Latit, reagon me ironi Enca

Disa muaj më parë Trejsi Sejdini e ftuar në emisionin e Roza Latit “Why Not” gjatë një përgjigjeje të saj tha emrin e Encës. Një ndër...

Aktualitet 21:58 - 15 Qershor, 2019

“Sa është një Enca, janë tre Trejsi”/ Këngëtarja thumbon Roza Latin

Ish misi Trejsi Sejdini muaj më parë bëri një deklaratë shumë të fortë në lidhje me këngëtaren Enca Haxhia. E pyetur nga Roza Lati nëse nuk...

Kryesore Show Biz 21:10 - 19 Maj, 2019

“Ana e djathtë është e imja”/ Reperi shqiptar “gjuan” hapur Encën

Pas publikimit të klipit më të ri, Enca nuk po ndalet duke postua foto provocative në rrjetet sociale. Teksa komentuesit e akuzuan për operacione plastike dhe...

Kryesore Show Biz 11:10 - 6 Maj, 2019

“Nuk kam kryer kurrë marrëdhënie me një shqiptar”/Motra e Encës habit me deklaratën

Uindi Haxhia e cila tashme njihet si motra e kengetares shqiptare Enca, është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media. Prej disa muajsh...

Kryesore Show Biz 11:25 - 23 Mars, 2019

Çfarë po ndodh mes Encës dhe Noizy-t? Këngëtarja na befasoi me lajmin që na dha

Përgjatë vitit 2017-të, dy personazhet e njohur publikë Enca dhe Noizy i dhanë fund miqësisë me njëri-tjetrin. Madje pakëz muaj më vonë, Enca hoqi nga kanali...

Kryesore Show Biz 12:40 - 13 Mars, 2019

“Enca është sa 3 Trejsi!” Pasi e talli për peshën, këngëtarja i kthehet Miss-it

Trejsi Sejdini i ka shpallur “luftë” këngëtares Enca Haxhia pas një deklarate ofenduese që bëri për të teksa ishte e ftuar në emisionin “Why Not”të Roza...

Aktualitet 22:45 - 11 Mars, 2019

“Ajo është 3 herë sa unë”/Miss Universe Albania thumbon Encën

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Why not” me Roza Latin ka qenë e ftuar Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini e cila ka rrëfyer më shumë të...

Aktualitet 20:00 - 10 Shkurt, 2019

(Foto)Enca “tërbon” rrjetin

Ajo është këngëtarja që shkakton më shumë thashetheme në mediat rozë. Shpeshherë me klipet mjaft provokuese, por edhe fotot në rrjetet sociale. Po flasim për Enca...