Connect with Us

All posts tagged "emison"

Politikë 21:33 - 21 Maj, 2020

Lela heq pantallonat në emision dhe i tregon shenjat Ramës/ “Po më dhunon për herë të tretë”

Gazetari Alfredi Lela që u shoqërua nga policia mëngjesin e 17 majit kur u shemb Teatri Kombëtar, u përplas mbrëmjen e sotme me kryeministrin Edi Rama....

Lajme 19:24 - 1 Mars, 2020

Një natë kushtuar çështjes për prishjen e Teatrit Kombëtar/ Adi Krasta “ngjitet” në skenë

Çështjes së Teatrit Kombëtar i është bashkuar edhe gazetari i njohur Adi Krasta. Me anë të një postimi në rjetet sociale, Krasta bën me dije se...

Aktualitet 22:02 - 8 Tetor, 2018

Çështja “babale”/ Kush i çoi familjarët e Albert Veliut në Belgjikë

Gjatë emisionit “ Real Story” në Vizion Plus janë hedhur dyshime se familjarët e Albert Veliut, i njohur ndryshe si “babalja” janë ndihmuar nga funksionarët e...

Aktualitet 23:20 - 6 Nentor, 2017

Prezantueses së njohur i bie të fikët live në emision

Wendy Williams humbi ndjenjat drejtpërdrejtë në emision, të martën, pas mbinxehjes në kostumin e saj të Halloween.  Gjatë Wendy Williams Show, Williams kishte veshur një kostum...