Connect with Us

All posts tagged "Emision"

Politikë 22:15 - 18 Shkurt, 2020

Rama i lë në mes emisionin Sokol Ballës/ “Kam më të rëndësishëm Zahon dhe vajzën”

Kryeministri Edi Rama ka lënë në gjysmë emisionin “Real Story” dhe është larguar nga studioja ende pa mbaruar. Rama deklaroi se duhet të largohet më shpejt...

Politikë 22:54 - 6 Janar, 2020

“Qetësojeni atë djalë”/ Ish deputetin nuk e mbajnë nervat

Ish deputeti demokrat, Tritan Shehu është përplasur ashpër mbrëmjen e sotme në emisionin “Open” në Top Channel, me analistin Olsi Jazexhiu. Debati nisi kur Shehu tha...

Politikë 18:43 - 6 Janar, 2020

Rudina Magjistari me “look” të ri/ Ndryshimi i guximshëm i moderatores

Një nga personazhet më të njohura ndër vite në ekranin shqiptar, Rudina Magjistari, duket se e ka nisur vitin 2020 me ndryshime. E njohur gjithnjë me...

Lajme 21:03 - 11 Dhjetor, 2019

“Shqipëria, gojët e qepura”/ Italia i kushton emision lirisë së shtypit

Televizioni italian, Rai 3 i ka kushtuar një emsion lirisë së shtypit në Shqipëri, nisur nga debatet e kohëve të fundit mbi dy projektligjet për ligjin...

Lajme 13:54 - 31 Tetor, 2019

Gazetarja e njohur i bashkohet TV Klan/ Zbulohen detaje nga emisioni i ri

Gazetarja e njohur Mirela Milori pritet t’i bashkohet televizionit “Klan”. Milori do të ketë moderojë emisionin “Historia Ime” që do të transmetohet çdo ditë, ndërsa në...

Politikë 18:32 - 28 Tetor, 2019

VIDEO- Mbani të qeshurën/ Dash Shehi shkon “tapë” në emisionin e mëngjesit, ku i thotë të gjitha

Ish deputeti, Dashamir Shehi, njëherësh dhe kryetar i partisë LZHK, ka qenë i ftuar për të dhënë opinionin e tij rreth situatës aktuale në studiot e...

Politikë 22:47 - 17 Tetor, 2019

Fevziu “detyron” Kryemadhin të kërkojë falje live ne emision

Gazetari Blendi Fevziu ka “detyruar” kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi t’i kërkoje live falje qytetareve shqiptare, pasi sipas tij edhe Kryemadhi është fajtore që Kryeministri Edi...

Aktualitet 11:07 - 18 Korrik, 2019

“Ju keni ngelur pa fjetur me mua”/ Gazetari i showbizit habit me deklaratën

Gazetari i showbizit Ervin Kurti njihet për pyetjet e tij thumbuese dhe ironizuese për vipat. Sot në mbrëmje Kurti do të jetë i ftuar në emisionin...

Aktualitet 23:25 - 2 Korrik, 2019

Në muajin e fundit të shtatzënisë/ Jorida Tabaku aktive në politikë

Edhe pse është në ditët e fundit të shtatzënisë së saj, ish deputetja e PD, Jorida Tabaku është shumë aktive në politikë. Tabaku është në pritje...

Kryesore Show Biz 23:01 - 2 Korrik, 2019

Nuk e fshehin më/ Romeo Veshaj puth Jonida Maliqin në emision

Prej ditësh rrjeti po “zien” nga lajmi se Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë në një romancë dashurie. Pak ditë më parë në një intervistë Jonida...

Aktualitet 11:25 - 1 Korrik, 2019

Video- Miss Serbia bën atë që nuk e mendonte njeri/ Ja çfarë ndodhi në mes të emisionit shqiptar

Miss Serbia Irina Jovanka, u bë e famshme në media pasi bëri shqiponjën në mes të pasarelës gjatë prezantimit në “Miss Freedom of the World”  dhe...

Kryesore Show Biz 19:12 - 2 Qershor, 2019

Olsi Bylyku i tregon të gjitha/ Del më të brendshme para publikut

Olsi Bylyku është një nga aktorët më të dashur të ekranit shqiptar. Së bashku me kolegët e tij Erion Isain dhe Bes Kallakun i dhurojnë shumë...

Aktualitet 23:10 - 28 Maj, 2019

Foto/ Fevziut i fiken dritat live në emision

Ka qenë diçka e pazakontë ajo çka ka ndodhur mbrëmjen e sotme në studion e emisionit  “Opinion”, ku, ndërsa vijonte diskutimi për surprizën 30 vjeçare në...

Kryesore Show Biz 19:02 - 25 Maj, 2019

“Sa të kem jetë nuk mësohem me këtë gjë”/ Përlotet Manjola Nallbani

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret që cilësohet si ikona e muzikës së lehtë shqiptare. Recitali i saj i fundit “Jetë me ju” rezultoi një sukses...

Aktualitet 13:30 - 25 Maj, 2019

Emisioni i fundit/ Arbana Osmani “mallëngjehet” dhe zbulon prapaskenat e “Dua të të bëj të lumtur”

Para pak ditësh moderatorja Arbana Osmani paralajmëroi fundin e emisionit “Dua të të bëj të lumtur” i cili do te përfundojë mbrëmjen e sotme. Emisioni i...

Aktualitet 18:17 - 11 Maj, 2019

“Shqiptarët nuk duan të dëgjojnë të vërtetën”/ Prezantuesi zbulon detaje për jetën private

Xhani Shqerra është një nga prezantuesit më të njohur të ekranit. Ai bëri një lëvizje televizive vitin që shkoi duke lënë “Tring” për tu zhvendosur në...

Aktualitet 10:53 - 28 Prill, 2019

“Pa Xheisonin, emisioni do ishte një funeral”/Olti Curri ‘ironizon’ Alketa Vejsiun

Vizita e Alketa Vejsiut në fshatin Xheisonit i cili mund të quhet padyshim fëmija më i famshëm në këtë sezon të dytë të emisionit “Në kurthin...

Aktualitet 11:53 - 21 Prill, 2019

“Duam të vijmë me pizhama”/Ky emision do të jetë më i pazakonti në televizionet shqiptare

Puntata e ardhshme në “Soiree” do të jetë e pazakontë sepse të ftuarit e asaj nate nuk do të vijnë me kostume, as fustane, por me...

Aktualitet 21:45 - 12 Prill, 2019

Super/Këngëtarja shqiptare performon për herë të parë në emisionin e famshëm amerikan

Pas Ritës, Duas, Bebes dhe Erës, Ava Max është shqiptarja e pestë e cila pritet që të bëjë karrierë ndërkombëtare. Këngëtarja tashmë po performon në emisione...

Kryesore Show Biz 11:10 - 9 Prill, 2019

Moderatori shqiptar largohet nga emisioni? “Çdo gjë ka fazën e vet”

Moderatori Kelvi Kadilli nuk do të jetë më pjesë e “Pop Culture”. Lajmin e ka dhënë vetë Kelvi në një intervistë për “Vizionin e Pasdites” në...

Kryesore Show Biz 10:40 - 8 Prill, 2019

“Desha të të ftoja në emision por…”/Ermal Mamaqi ndërron mëndje pasi pa këto pamje

Ledri Vula ka publikuar disa video në Instagram, ku shfaqet në super formë dhe sigurisht duke u stërvitur. Ledri prej kohësh merret me boks, dhe tashmë...

Kryesore Show Biz 11:25 - 6 Prill, 2019

“Treshat”/Moderatorja shqiptare konfirmon emisionin e saj më të ri

Pak dite me pare u tha se treshja Bora Zemani me Donald Veshajn dhe vëllain e tij binjak, Romeon, do te punonin per nje projekt te...

Kryesore Show Biz 13:25 - 22 Mars, 2019

“Mendoj që kam për të përjetuar gjëra të tjera”/Arjola Shehu rrëfehet për largimin nga Klan

Largimi i moderatores Arjola Shehu nga Tv Klan,në fillim të sezonit të ri televiziv bëri bujë në media  dhe mbyllja e emisionit “Kush vjen për drekë”....