Connect with Us

All posts tagged "Emi"

Trup perfekt / Jonida Vokshi zbulon si arriti të merrte vetëm 5 kilogramë gjatë shtatzënisë
Showbizz 12:40 - 6 Tetor, 2020

Trup perfekt / Jonida Vokshi zbulon si arriti të merrte vetëm 5 kilogramë gjatë shtatzënisë

Aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi i habiti të gjithë ku u shfaq me trupin perfekt  pak javë pas lindjes së vajzës., Emit. Teksa ka qenë e...

Showbizz 14:32 - 21 Shtator, 2020

Klea Huta prezanton “nusen” e djalit/ Bëhet fjalë për vajzën e moderatores së njohur

Klea Huta tashmë e ka gjetur nusen e djalit dhe na e prezantoi të gjithëve. Pas publikimit të fotos të moderatores Jonida Vokshi me të bijën...

Showbizz 14:46 - 18 Qershor, 2020

Foto-Jonida Vokshi, nënë për herë të parë/ Mesazhi emocionues i bashkëshortit: Sot Zoti më ka takuar me…

Aktorja dhe moderatorja e njohur shqiptare Jonida Vokshi është bërë nënë për herë të parë! Lajmi është bërë i ditur nga vetë bashkëshorti i saj, Besnik...