Connect with Us

All posts tagged "ema"

Blog 08:44 - 5 Mars, 2020

Probleme fizike dhe mendore/ Jeta tragjike e Çarls Darvinit, “babait” të teorisë së evolucionit

Bota e njeh si “babain” e teorisë së evolucionit. Shumëkush e njeh edhe si kundërshtar të fortë të fesë. Por Darvini, ishte shumë më tepër sesa...

Kryesore Show Biz 10:30 - 1 Mars, 2018

Zanfina uron motrën e madhe/ ‘Ka 2 vjet që për mu s’je veç motër, po edhe…’

Ditën e sotme, motra e këngëtareve të njohura Adelina dhe Zanfina Ismaili feston ditëlindjen e saj. Në këtë ditë të veçantë Zanfina i ka bërë Emës...

Kryesore Show Biz 14:42 - 7 Mars, 2017

FOTOT/ Ema Andrea është me shumë fat. Sara Kapo e ka idhull

Vajza e Ema Andreas ka zbuluar se është fansja e së ëmës. Në një prej puntatave, ajo ka trajtuar këtë çështje, e nga ana tjetër nuk...