Connect with Us

All posts tagged "elvana gjata"

Showbizz 10:08 - 23 Shtator, 2020

Elvana apo Tayna?/ Dy bombat shqiptare bëjnë “xing” dhe të gjithë mbetën pa fjalë

Elvana Gjata dhe Tayna janë dy prej këngëtareve më të suksesshme të showbizit. Edhe pse në zhanre të ndryshme, vajzat së fundi kanë bërë xing me...

Pasi “u zhduk” për disa muaj, Elvana Gjata po përgatit rikthimin e fuqishëm?
Showbizz 21:43 - 28 Gusht, 2020

Pasi “u zhduk” për disa muaj, Elvana Gjata po përgatit rikthimin e fuqishëm?

Këngëtarja Elvana Gjata na ka munguar të gjithëve këtë verë! Ajo ka postuar së fundmi disa foto në Instagram, ku shfaqet e veshur me të bardha...

Hapi shkollën e saj në Gjermani/ Elvana Gjata krenare për të motrën: Sapo plotësove një nga ëndrrat e tua
Showbizz 22:20 - 27 Gusht, 2020

Hapi shkollën e saj në Gjermani/ Elvana Gjata krenare për të motrën: Sapo plotësove një ëndërr

Motra e këngëtares së famshme shqiptare Elvana Gjata, Migena e cila është soprano, ka arritur të bëj ëndrrën e saj realitet. Migena Gjata ka hapur shkollën...

Showbizz 15:59 - 27 Gusht, 2020

Motra e Elvana Gjatës hedh hapin e rëndësishëm në Gjermani/ Besa Kokëdhima e ndan me të gjithë

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të sukseshme shqiptare. Së fundmi Elvana Gjata ka vendosur të bëjë një pauzë nga muzika, për të marrë kohën...

Showbizz 11:53 - 18 Gusht, 2020

E përmendi në këngën e tij të fundit/ Stresi zbulon si reagoi Elvana Gjata

Reperi Stresi së fundi ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Gazi n fund”.Në një fragment të këngës reperi përmend këngëtaren Elvana Gjata....

Lajme 10:22 - 6 Korrik, 2020

“Ishte e vështirë”/ Koço Devole tregon se si e bëri për të qarë Elvana Gjatën

Koço Devole ka qenë pjesë e filmit “Dy Gisht Mjaltë”, ku luajti rolin e babait të këngëtares, Elvana Gjata. Aktori ishte i ftuar në emisionin “E...

“Nuk do e futja në shtëpi një si ti!”/ Ermal Mamaqi nxjerr mesazhe të tjera "fyese" të Elvana Gjatës
Showbizz 13:36 - 3 Korrik, 2020

“Nuk do e futja në shtëpi një si ti!”/ Ermal Mamaqi nxjerr mesazhe të tjera “fyese” të Elvana Gjatës

Aktori i njohur Ermal Mamaqi ka shkaktuar sërish të qeshura në rrjet teksa publikon të tjera mesazhe private me mikeshën e tij Elvana Gjatën. Teksa po...

Showbizz 17:55 - 21 Qershor, 2020

Foto-“Skandal… ja bullizmi!!!”/ Ermal Mamaqi nxjerr “sheshit” bisedat private me Elvana Gjatën

Aktori i humorit Ermal Mamaqi ka publikuar mesazhet private të shkëmbyera me këngëtaren Elvana Gjata. Teksa Ermali ka publikuar një foto të djalit të tij Joelit...

Showbizz 12:08 - 29 Maj, 2020

FOTO-Besa Kokëdhima feston ditëlindjen/ Elvana Gjata bën urimin e veçantë për miken e saj më të mirë

Ditën e sotme këngëtarja Besa Kokëdhima feston 31 vjetorin e lindjes. Në llogarinë e saj në Instagram nuk kanë  munguar urimet e shumta nga miqtë dhe...

Kryesore Show Biz 12:04 - 22 Shtator, 2019

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale. Pas një heshtjeje tepër...

Kryesore Show Biz 21:56 - 31 Korrik, 2019

Zbulohet këngëtarja që do të luajë krah Ermal Mamaqit në filmin e ri/ Nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë

Pas suksesit të padiskututeshëm me komedinë “2 Gisht mjaltë”, Ermal Mamaqi paralajmëroi se do të sillte një tjetër film për publikun shqiptar. Në filmin e parë...

Kryesore Show Biz 21:43 - 24 Korrik, 2019

Elvana Gjata publikon foton pa make up/ Ermal Mamaqi bën komentin që do t’iu shkrijë së qeshuri

Ditën e sotme, këngëtarja shumë e dashur për publikun Elvana Gjata ka publikuar një foto në Instagram ku shafqet pa make up. Të shumta kanë qenë...

Aktualitet 13:34 - 18 Korrik, 2019

Elvana Gjata e djeg me hitin “Fustani”/ Tregon linjat perfekte gjatë koncertit

Këngëtarja Elvana Gjata është gjithnjë tema më e komentuar në rrjetet sociale. Këngëtarja po shijon sukseset e njëpasnjëshme të karrierës së saj si në muzikë ashtu...

Aktualitet 18:53 - 2 Korrik, 2019

Pas “2 Gisht Mjaltë”/ Ermal Mamaqi ka gati projektin që pritet të thyejë rekorde shikueshmërie

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi së bashku me Elvana Gjatën patën shumë sukses me filmin e tyre “2 Gisht mjaltë”. Filmi arriti të kapërcente të gjitha...

Kryesore Show Biz 23:34 - 29 Qershor, 2019

Elvana Gjata e “kalli” me fustanet/ Këngëtarja “djeg” rrjetin me linjat seksi

Këngëtarja Elvana Gjata dhe reperi Capital T sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor, “Fustani”. Elvana duket thjesht mahnitëse teksa ekspozon linjat seksi....

Aktualitet 21:56 - 25 Maj, 2019

U mbyll gojën të gjithëve/ Ermal Mamaqi sqaron të vërtetën në lidhje me “mashtrimin”

Vetëm disa ditë më parë Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi u akuzuan nga mediat për “mashtrim dhe shpifje” përsa i përket pjesëmarrjes së tyrë në Festivalin...

Aktualitet 20:47 - 24 Maj, 2019

Filmi “Dy gisht mjaltë” thyen kufijtë/ Ermal Mamaqi zbulon fitimin marramendës

Këngëtarja Elvana Gjata dhe moderatori Ermal Mamaqi sollën për herë të parë një film në bashkëpunim me njëri-tjetrin. Filmi “Dy gisht mjaltë” ka rezultuar një sukses...

Aktualitet 17:55 - 20 Maj, 2019

“Kur të kap nervi shiatik”/ Moderatori “thumbon” Elvana Gjatën

Gjatë ditës së sotme këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar disa foto teksa shfaqet në plazhin e Kanës. Ajo që u vu re nga fotot ishte veshja...

Aktualitet 14:07 - 28 Mars, 2019

Vrasja në Bllok/ Apeli lë të lirë të dashurin e Elvana Gjatës

Gjykata Apelit Tiranë ka  hedhur poshtë kërkesën e Prokurorisë, duke lënë të lirë Ervin Matën, apo siç njihet ndryshe të dashurin e këngëtares Elvana Gjata. Apeli...

Aktualitet 22:29 - 27 Mars, 2019

Promovimi i filmit “Dy gisht mjaltë”/ Elvana Gjata komenton puthjen me Ermal Mamaqin

Mbrëmjen e sotme është promovuar filmi shqiptar “Dy gisht mjalt”, me aktorët kryesorë Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata. Gjatë promovimit mes emocioneve ka folur edhe Elvana,...

dorezohet ervin mata
Aktualitet 14:04 - 14 Mars, 2019

“Vrasja në ish-Bllok”/ Ervin Mata kërkon të flasë

Biznesmeni Ervin Mata, një prej personave të përfshirë në konfliktin e përgjakshëm të 4 tetorit të vitit të kaluar në zonën e ish-bllokut, i është drejtuar...

vetedorezohet i dashuri i elvana gjates
Aktualitet 16:02 - 2 Mars, 2019

Vrasja në ish-Bllok/ Dorëzohet i fejuari i Elvana Gjatës

Një ngjarje e rëndë tronditi kryeqytetin mbrëmjen e 4 Tetorit të vitit që lamë pas. Pas një sherri banal në një lokal në zonën e ish...

Aktualitet 13:25 - 13 Janar, 2019

Elvana Gjata bëhet e ‘gjallë’në rrjetet sociale dhe për këtë duhet të falënderojmë moderatorin!

Ajo humbi çdo gjurmë me fansat pas masakrës që ndodhi më 4 tetor të 2018-s në një lokal në zonën e ish-Bllokut, në të cilën u...