Connect with Us

All posts tagged "Elseid Hysaj"

Aktualitet 23:07 - 9 Korrik, 2019

“Bottlecapchallenge”, ylli i Italisë tallet keq me Hysajn/ “Injorant, hodhe tapën në det”

Elseid Hysaj i është bashkuar sot sfidës virale që është përhapur në rrjetet sociale, asaj të tapës së shishes. Shumë sportistë apo figura të njohura kanë...

Aktualitet 20:39 - 6 Qershor, 2019

Gjiganti spanjoll ofertë zyrtare për Hysajn/ Ky është vendimi i Napolit

Mbrojtësi i Napolit, Elseid Hysaj, do të largohet nga ekipi në këtë merkato vere dhe po sheh ofertat që ka. Interesimi për shqiptarin është i lartë,...

Aktualitet 14:24 - 15 Prill, 2019

“Nuk mund ta fajësosh kot”/ Kampioni i botës i del në mbrojtje Hysajt

Massimo Oddo merr në mbrojtje Elseid Hysajn. Dhe kur e bën një kampion bote, kjo do të thotë se ka një arsye. Ai flet për ndeshjen...

Aktualitet 15:52 - 2 Prill, 2019

Elseid Hysaj lë pas dëmtimin/ Gati për ‘derbin shqiptar’ të Serisë A

Problemet e Elseid Hysajt në lidhje me të ardhmen e tij, duket se po marrin zgjidhje pak nga pak me mbrojtësin shkodran që tashmë po rikthehet...

Aktualitet 10:18 - 29 Mars, 2019

Lajm bombë nga Italia/ Juventusi hyn në garë për futbollistin e Shqipërisë

E ardhmja e Elseid Hysajt është kthyer në një telenovelë në Itali duke qenë se edhe pas takimeve të shumta që agjenti Mario Giuffredi ka me...

Aktualitet 16:29 - 22 Mars, 2019

Edhe pak orë na ndajnë nga ndeshja/ Kapiteni Hysaj bën premtimin e madh

Në mungesë të Mërgim Mavrajt të pezulluar shiriti i kapitenit të kombëtares shqiptare do t’i kalojë Elseid Hysajt. Në një intervistë për “Supersport”, futbollisti shkodran u...

Aktualitet 10:45 - 14 Mars, 2019

Elseid Hysaj tregon ëndrrën e madhe/ E pres prej kohësh

Elseid Hysaj u shfaq në krah të trajnerit Carlo Ancelotti, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes së nesërme ndaj Salzburgut, të vlefshme për Europa...

Aktualitet 11:06 - 4 Mars, 2019

Kudo probleme me arbitrat/ Elseid Hysaj lëshon akuzën e rëndë pas ndeshjes me Juventusin

Pas ndeshjes Napoli-Juventus 1-2, Elseid Hysaj ka qenë shumë i drejtpërdrejtë para gazetarëve. Mbrojtësi shqiptar tregoi keqardhjen për rezultatin, por komentoi i irrituar edhe vendimin për...

Aktualitet 16:43 - 25 Shkurt, 2019

Në Itali i kërkojnë falje Hysajt/ E kemi sharë padrejtësisht

Një asist i mrekullueshëm i Hysajit, në ndeshjen e djeshme mes Parmës dhe Napolit ka ndryshuar shumë gjëra, në mënyrën se si mediat italiane dhe gazetarët...

Aktualitet 10:01 - 20 Shkurt, 2019

E bujshme/ Futbollisti më i shtrenjtë i Kombëtares tonë drejt transferimit në Kinë

Situata e Elseid Hysajt te Napoli duket se do të përfundojë në fund të këtij sezoni, aty ku mbrojtësi kuqezi do të largohet duke parë që...