Connect with Us

All posts tagged "elizabeta imeraj"

Aktualitet 12:04 - 28 Qershor, 2019

Prokurorët e skandaleve/ SPAK dështon ende pa u ngritur

Ngritja e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion, është kthyer në kryefjalën e politikanëve, të cilët kërcënojnë njëri tjetrin me hetime. Njëherësh SPAK-u shihet dhe si shpresë nga...

Aktualitet 17:50 - 6 Tetor, 2018

Atentati në ish-Bllok/ Klodiana Lala zbulon prokurorët që po ndjekin ngjarjen  

Gazetarja Klodiana Lala është ftuar me emisonin “Kjo Javë” në News 24 ku po komenton ngjarjen e dy netëve më parë në ish-bllok ku humbi jetën...

Aktualitet 20:46 - 2 Gusht, 2018

Shpëton Saimir Tahiri?/ Çmontohet grupi i prokurorëve që po e hetonte

Ish-Ministri i brendshëm Saimir Tahiri që prej vitit të kaluar është vënë nën hetim nga Prokuroria për Krime të Rënda. Tahiri është në hetim  me akuzat...

Elisabeta Imeraj ne krye te Prokurorise se Tiranes, prej gjashte muajsh
Aktualitet 19:27 - 2 Gusht, 2018

Vdekja e Ardit Gjoklajt/ Elizabeta Imeraj në krah të Erion Veliajt apo të drejtësisë?

Prokuroria e Tiranës, që prej ditës së djeshme ka një drejtues të ri. Elizabeta Imeraj, nga prokurore për Krime të Rënda, është emëruar në krye të...

bie arta marku
Aktualitet 17:59 - 1 Gusht, 2018

Prapaskenat për postin e kryeprokurorit të Tiranës/ Marku u detyrua të firmosë?!

Në krye të Prokurorisë së Tiranës, deri më tani kanë qenë emra që janë lakuar për afera të ndryshme. Petrit Fusha, i cili i largua nga...