Connect with Us

All posts tagged "elisa spiropali"

Aktualitet 15:58 - 28 Tetor, 2017

Lajmi i mirë i Spiropalit për kolonjarët

Deputetja e PS, Elisa Spiropali, ka dhënë një lajm të mirë për qytetarët e Kolonjës. Spiropali tha se loti i dytë dhe më i vështirë që...

Aktualitet 16:43 - 26 Tetor, 2017

Deputetja e PS i kundërpërgjigjet Bashës: Ulni qepenin e gojës dhe mbështesni Kushtetutën

Në një postim në rrjetet sociale, deputetja e Partisë Socialiste Elisa Spiropali, ka komentuar fjalën e ambasadorit të SHBA-ve Donald Lu që sipas saj i dha...

Aktualitet 19:11 - 24 Tetor, 2017

Deputetja socialiste e ashpër me Opozitën/ Gjykata e Catanias “fletë të bardhë” për Tahirin

Pas deklaratës për media të ish-ministrit Tahiri ku tregonte fakte se gjykata e Catanias nuk ishte duke hetuar për të, ka reaguar dhe deputetja socialiste, Elisa...

Aktualitet 22:44 - 9 Tetor, 2017

Debati/ Duma e “gozhdon” Spiropalin me një pyetje për Lulzim Bashën

Në përballje me njëra-tjetrën, Duma dhe Spiropali, nuk kanë mundur të gjejnë gjuhën e përbashkët. Ajo që mundon shumë deputeten e PD-së duket se është cështja...

Aktualitet 21:19 - 9 Tetor, 2017

Spiropali: Basha, kryetar i ri me strategji të vjetër

E ftuar në emisionin “Studio e Hapur” në News 24, deputetja e PS, Elisa Spiropali, ndërsa diskutoi për seancën parlamentare të së enjtes,  ka deklaruar ndër...

Aktualitet 00:05 - 10 Maj, 2017

Spiropali i kujton “21 Janarin”/Vokshi: Hesht, s’të bën nder!

Një përplasje e ashpër ka ndodhur mes sekretares së PS, Elisa Spiropali, dhe deputetes së PD, Albana Vokshin, në emisionin “Studio e Hapur”. Vokshi ka ftuar...

Aktualitet 22:30 - 9 Maj, 2017

Kampione e budallallëkut!/Vokshi-Spiropalit: Të të vijë turp, ç’tha mbrëmë ministri!

Ka degjeneruar në fyerje personale debati mes Elisa Spiropalit dhe Albana Vokshit në emisionin “Studio e Hapur”. Vokshi po fliste për skandalet në dogana, në kohën...

Aktualitet 21:44 - 9 Maj, 2017

Vokshi e sfidon: Hajde dëgjo hallet në çadër/Spiropali: Ka arsye për protestë!

Një debat i ashpër po zhvillohet mes deputetes Albana Vokshi dhe sekretares së PS, Elisa Spiropali, në studion e News 24. Vokshi i ka bërë thirrje...

Aktualitet 21:30 - 9 Maj, 2017

Sherr mes grave/Spiropali: Si e shkarkuam mësuesen! Vokshi: Ja ku i keni formularët!

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, është përplasur me sekretaren e Partisë Socialiste, Elisa Spiropali. Kjo e fundit ka sjellë një shembull nga Kavajë, që sipas...

Aktualitet 22:37 - 7 Maj, 2017

Gafa e pafalshme e Elisa Spiropalit/Nga është Faik Konica?!

Gafat dhe batutat pa kripë të sekretares së PS, Elisa Spiropalit, duket se s’kanë të sosur. Pas krahasimit që i bëri kryeministrit Edi Rama me Skënderbeun,...

Aktualitet 19:07 - 6 Maj, 2017

Spiropali sulmon ashpër Blushin/S’bërë dot as 140 vetë pa njollë

Sekretarja e rinisë në Partinë Socialiste, Elisa Spiropali ka sulmuar publikisht hapur Ben Blushin në lidhje me listat e partisë LIBRA. Spiropali ndër të tjera shkruan...

Aktualitet 23:20 - 5 Maj, 2017

Gazetari tallet me Spiropalin/Çfarë i tha për Skënderbeun!

Gazetari Armand Shkullaku është tallur me kandidaten për deputete të Partisë Socialiste në Korçë, Elisa Spiropali. Kjo e fundit bëri një deklaratë pak kohë më parë,...

Aktualitet 11:16 - 4 Maj, 2017

Elisa Spiropali dikur me bluzë “të grisur” sulmonte nga MJAFT/Sot në “ar” kandidon për socialistët

Vetëm pak ditë më parë, partitë politike dorëzuan pranë KQZ listat e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 18 qershorit, ku përpos të papriturave të shumta,...

Aktualitet 14:43 - 22 Prill, 2017

Veprimi i Elisa Spiropalit habiti të gjithë sot/E vutë re këtë detaj?

Ditën e sotme, kryeministri i vendit Edi Rama zhvilloi një takim me të rinjtë që votojnë për herë të parë në qytetin e Gjirokastrës. Sigurisht që...

Aktualitet 09:22 - 18 Prill, 2017

Deklarata që acaroi keq Spiropalin/O Blush, je grerzë që s’ke haber nga bletët!

Elisa Spiropali duket se është prekur shumë nga deklarata e fortë e Ben Blushit, një ditë më parë, i cili thoshte se Edi Rama do mbahet...

Aktualitet 23:47 - 13 Prill, 2017

Spiropali i habit të gjithë/Ëndrrën e Skënderbeut mund ta bëjë realitet vetëm …! (Video)

Ish-drejtoresha e Doganave, Elisa Spiropali, i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj të çuditshme. Ajo ka thënë se ëndrrën e rilindësve, Ismail Qemalit, Gjergj...

Aktualitet 20:49 - 8 Prill, 2017

Replika-Spiropali ia kthen Mehmetajt/Je e re, kujton se i di të gjitha, por …!

Elisa Spiropali i është përgjigjur deputetes së LSI-së, Kejdi Mehmetaj, pas deklaratës së kësaj të fundit kundër të rinjve të PS-së. Në reagimin e saj, Spiropali...

Aktualitet 20:08 - 8 Prill, 2017

“Zien” koalicioni/Mehmetaj sulmon Spiropalin: Shpërndani mentalitet të vjetër

Përplasja mes dy forcave kryesore të koalicionit qeverisës PS-LSI duket se po merr përmasa gjithnjë e më të mëdha, teksa në lojë janë future të gjithë...

Aktualitet 21:05 - 24 Mars, 2017

Spiropali nuk i trembet ndarjes së koalicionit/Jemi padiskutim forcë e parë!

Sekretarja për Rininë në Partinë Socialiste, Elisa Spiropali, foli për situatën politike në vend, duke shprehur bindjen se PS nuk i druhet asnjë alternative të hyrjes në...

Uncategorized 21:15 - 21 Mars, 2017

Elisa Spiropali i hedh më tepër benzinë zjarrit PS-LSI

Sekretarja për Rininë në Partinë Socialiste, Elisa Spiropali deklaroi në Report Tv se PS është e hapur për të vazhduar koalicionin me LSI dhe PDIU, por...

Aktualitet 18:10 - 20 Shkurt, 2017

Spiropali: Ja hileja e opozitës në protestë

Sekretarja për Rininë në Partisë Socialiste, Elisa Spiropali, foli këtë mbrëmje për protestën e opozitës. Në studion e Ora News, Spiropali tha se drejtuesit e protestës...

Aktualitet 11:01 - 1 Tetor, 2016

Laja Rilindjes dhe Ben Blushi/ Nga Denion MEJDANI

Doli Laja Rilindjes me çantën e saj “Louis Vuitton fallco” të hedhur krahë qafë. Si Laja e qëmoti doli në shtegun atë dixhital ama këtë herë...

Aktualitet 17:07 - 30 Shtator, 2016

Elisa Spiropali sulmon Ben Blushin/ Një pseudo Rilindase kunder një socialisti

Elisa Spiropali ish-drejtoresha e dogonave po kerkon e rifaktorizohet. Ajo sot ka sulmuar Ben Blushin pas largimit te tij nga PS-ja. Ne fakt Elisa ka nje...