Connect with Us

All posts tagged "elisa spiropali"

Aktualitet 12:31 - 23 Mars, 2019

“Të gjitha i bëmë me Ramën”/ Për çfarë e ka fjalën Elisa Spiropali

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Kuvendin, Elisa Spiropali, nga Kongresi i Partisë Socialiste, ka zbuluar se përse e vlerëson kryeministrin Edi Rama. “Të gjitha i...

Aktualitet 21:14 - 22 Mars, 2019

A do të flasë Fatos Nano në Kongresin e PS-së?/ Spiropali: Ai flet pa folur

E ftuar në edicionin e lajmeve në “Ora News, zëdhënësja e qeverisë Elisa Spiropali, është pyetur në lidhje me pjesëmarrjen e ish-liderit të PS-së Fatos Nano...

Aktualitet 20:46 - 22 Mars, 2019

Puna e qeverisë Rama deri më sot/ Spiropali: Ne vijmë me kokën lart para qytetarëve

E ftuar nën televizionin “Ora News”, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali u pyet në lidhje punët e realizuara nga qeveria Rama. Më...

Aktualitet 19:00 - 18 Mars, 2019

Spiropali i përgjigjet opozitës/ “Përpjetë hidhuni, ky vend nuk bën mbrapa”

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali, përmes një postimi në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me tritolin e vendosur në një shtyllë...

selia e partise demokratike
Aktualitet 16:53 - 18 Mars, 2019

Shpërthimet me tritol/ PD: Neveri për propagandën e Edi Ramës

PD hedh poshtë, duke i quajtur shpifje,  akuzat e Taulant Ballës dhe Elisa Spiropalit se pas shpërthimit me tritol të shtyllave të tensionit të lartë qëndron...

Aktualitet 19:09 - 16 Mars, 2019

Deklaratat e Spiropalit për Metën/ Kryemadhi: Ka kohë Elisa ta mësoj marrëdhënien burrë-grua

E ftuar në emisionin “Kjo javë”, në televizionin “News 24”, kryetarja e LSI-së iu përgjigj pyetjes në lidhje me deklaratën e ministres Elisa Spiropali, për ndikimin...

Aktualitet 15:23 - 13 Mars, 2019

Spiropali ngre zërin/ “Basha dhe Kryemadhi janë tradhtarë”

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali  ka sulmuar kreun e PD-së, Lulzim Basha dhe kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi. Nga foltorja e Kuvendit,...

Aktualitet 22:35 - 11 Mars, 2019

Spiropali: Opozita ka filluar përgatitjet për zgjedhjet lokale

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Pesë pyetjet nga Babaramo”, foli për djegien e mandateve nga opozita. Spiropali tha...

Aktualitet 22:10 - 11 Mars, 2019

Përplasjet tek “Petro Nini Luarasi”/ Spiropali: U revoltova nga skenat

Në një reagim në rrjetet sociale Ministrja e Shtetit për Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar në lidhje me ngjarjen e ditës së sotme në përplasjen mes...

Aktualitet 22:34 - 9 Mars, 2019

Deklaratat e Metës/ Spiropali: Të këshillonte më mirë Kryemadhin

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin Elisa Spiropali, e ftuar në studion e emisionit ‘Kjo Javë’, komentoi deklaratat e Presidentit të Republikës, i cili është...