Connect with Us

All posts tagged "elisa spiropali"

Aktualitet 21:25 - 14 Prill, 2019

Këlliçi i përgjigjet Spiropalit/ “Për zonjën pesë milionë euro të doganave…”

Kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi, në një postim në rrjetet sociale, i është përgjigjur deklaratës së ministres, Elisa Spiropali, për protestën e opozitës. Sipas Këlliçit, e...

Aktualitet 19:43 - 14 Prill, 2019

“Basha nuk bëhet kurrë lider”/ Spiropali: Lanë kokrrën e namit

Minsitrja e shtetit për Mardhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, në një video në rrjetet sociale ka komentuar oprotestën e zhvilluar ditën e djeshme nga opozita. Sipas...

Aktualitet 21:43 - 13 Prill, 2019

Spiropali ironizon protestën/ Do merrni vetëm ngushëllimin e Berishës

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar për protestën e opozitës në ditën e sotme. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Spiropali...

Aktualitet 12:25 - 10 Prill, 2019

Ish-mjaftistja e konvertuar në socialiste/ Fotot e Elisa Spiropalit para grabitjeve në Rinas  

Elisa Spiropali, ish-mjaftistja e konvertuar në socialiste, ajo që dikur bërtiste e ulëriste kundër Fatos Nanos, sot ka marrë “shpatën” në dorë dhe mbron me zell...

Aktualitet 21:51 - 4 Prill, 2019

Spiropali lavdëron opozitën e re/ “Më e mirë se sa boja e Bashës”

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaroi se parlamenti është më i mirë tani se sa me opozitën e Lulzim Bashës. E ftuar...

Aktualitet 19:05 - 1 Prill, 2019

Elisa Spiropali i përgjigjet Dhurata Çupit/ Mos qaj hallin e kalorësit xhan

Ministrja e Shtetit për Parlamentin, Elisa Spiropali nëpërmjet rrjeteve sociale i është përgjigjur deklaratës së ish-deputetes Dhurata Çupi. Më herët ish-deputetja Çupi e ka konsideruar Spiropalin...

qeveria shqiptare me ministrat e rinj dhe te shkarkuar
Aktualitet 14:41 - 26 Mars, 2019

Nga zonja 5 milionëshe tek ministrja e marrëdhënieve/ “Bluzë-grisura” e Qeverisë nën hetime

Ministrja e marrëdhënieve me Parlamentin Elisa Spiropali ka kaluar nëpër një sërë zyrash, me bekimin e kryeministrit Edi Rama. Por, më shumë se për punën e saj...

Aktualitet 18:35 - 25 Mars, 2019

Belind Këlliçi: Zonja 5 milion euro e doganave dhe Elisa e Skënderbeut

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, ka reaguar pas deklaratave të Elisa Spiropalit. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, më herët, deklaroi...

eluisa spiropali milionat e doganave
Aktualitet 17:38 - 25 Mars, 2019

Nga Don Kishoti tek Migjeni/ Spiropali tregon zgjuarsinë me Bashën

Ministrja e Shtetit për Mardhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali në një postim në rrjetet sociale ka reaguar pas prononcimit për mediat kreut të PD-së, Lulzim Basha,...

eluisa spiropali milionat e doganave
Aktualitet 19:03 - 23 Mars, 2019

Nuk arriti të eksitojë as Elisën/ Me kë është zhgënjyer Paloka

Ish nënkrytari i Kuvendit Edi Paloka në një postim në rrjetet sociale ka shkruar rreth kongresit të PS-së që u zhvillua ditën e sotme. Në shkrimin...