Connect with Us

All posts tagged "elisa spiropali"

Aktualitet 11:38 - 13 Qershor, 2019

Spiropali reciton në Kuvend/ Numëron “heroizmat” e opozitës

Deputetja e PS, Elisa Spiropali, ndryshe nga herët e tjera ka shpërfaqur në Kuvend “talentin” e saj si recituese poezish. Në seancën plenar ku po diskutohet...

Aktualitet 21:00 - 10 Qershor, 2019

Spiropali ironizon Ilir Metën/ “Binde Monikën të mos hakërrehet”

Ministrja për Mardhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, sikurse më herët në një deklaratë të sajën, ka ironizuar presidentin Ilir Meta për vendimin e marrë prej tij...

Aktualitet 21:55 - 3 Qershor, 2019

Akuza e fortë e Spiropalit/ Lulzim Basha po kërkon të prodhojë viktima

Ministrja e Shtetit për Mardhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali komentoi dhunën në protestën e opozitës. Sipas Spiropalit, Lulzim Basha nëpërmjet këtyre protestave po kërkon të prodhojë...

Aktualitet 21:06 - 24 Maj, 2019

Vokshi i përvishet Spiropalit/ “Siguroi pasuri për disa breza me vjedhjen në dogana”

Ish deputetja e PD-së, Albana Vokshi, në një postim në rrjetet sociale, ka reaguar ashpër ndaj deklaratës së ministres Elisa Spiropali, e cila u shpreh se...

Aktualitet 16:27 - 23 Maj, 2019

Nga Skënderbu tek “çeta Haxhiqamiliste”/ Spiropali tregon dhëmbët në Kuvend

Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka shigjetuar Opozitënm në lidhje me kërcënimet për prishje të procesit zgjedhor, të 30 Qershorit. Spiropalit, duket se i mungoi...

Aktualitet 22:53 - 7 Maj, 2019

Mosdekretimi i shkarkimit të Mynyr Konit/ Spiropali i përvishet Ilir Metës

Ministrja e Shtetit për Mardhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka folur rreth mos dekretimit të shkarkimit të rektorit të Universitetit të Tiranës Mynyr Koni nga presidenti...

Aktualitet 21:16 - 2 Maj, 2019

Spiropali tallet me Bashën dhe Kryemadhin/ “Me këto protesta mbretërojmë 100 vjet”

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, foli rreth protestës së sotme të opozitës. Sipas Spiropalit, me këto protesta qeveria rron e mbretëron për 110...

Aktualitet 21:38 - 1 Maj, 2019

Video/ Berisha tallet keq me Elisa Spiropalin

Ish kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka publikuar një video ku ministrat dhe zv ministrat e qeverisë Rama bëjnë gafa. Në fokus...

Aktualitet 14:02 - 28 Prill, 2019

Deputeti i ri i “vë” syrin Spiropalit/ “Ajo i ka të gjitha instrumentat”

Pas 22 vitesh Kolonja ka dy deputetë në Kuvend. Njëri është  deputeti i ri i PD-së Arlind Çaçani dhe Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin Elisa Spiropali....

spiropali
Aktualitet 22:04 - 24 Prill, 2019

Mbledhja e Kryesisë së PS/ Spiropali: Nuk hyjmë në zgjedhje pa opozitën

Ministrja e Shtetit për Mardhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali në mbyllje të mbledhjes së Kryesisë së PS-së foli rreth asaj çka u diskutua në këtë mbledhje....