Connect with Us

All posts tagged "Elif"

Life Style 10:13 - 11 Korrik, 2019

Merve dhe Elif bashkohen për t’i bërë keq Ojas/ Çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Elif pranon t’ja bëjë kurën Ojas. Tajlan vishet bukur për t’i rënë në sy shërbyeses së re por zhgënjehet kur mëson se ajo është larguar. Oja...

Aktualitet 22:40 - 31 Korrik, 2018

I nxorrën fotot intime me të dashurin e ri/ “Elif” shpërthen ndaj mediave

Pasi hodhi pas krahëve martesën 6-vjeçare me aktorin dhe producentin e njohur Onur Saylak, aktorja Tuba Buyukustun është fotografuar në krahët e të dashurit të ri....