Connect with Us

All posts tagged "Elida Kaçkini"

Kronika 16:51 - 6 Janar, 2020

Prokurorja e SPAK me pasuri të dyshimtë/ Komisionerja e Vettingut i nxjerr të palarat

Në Korrik të vitit 2019, KPK ka konfirmuar në detyrë prokuroren, Elida Kaçkini, pasi nuk zbuloi ndonjë problem me pasurinë e saj personale, nuk rezultoi të...

Aktualitet 12:24 - 18 Korrik, 2019

Video-Të preferuarit e KLP dhe të përjashtuarit nga SPAK-u/ Njihuni me prokurorët antikorrupsion

Këshilli i lartë i Prokurorisë, ka bërë përzgjedhjen e tij në lidhje me ekipin e SPAK-ut. Të preferuarit e KLP, të paktën siç thonë ata, janë...

Aktualitet 15:02 - 17 Korrik, 2019

Milionerë, gjobaxhinj dhe vegla të politikës/ Pazaret që ngritën SPAK-un

Dje, Këshilli i Lartë i Prokurorisë zbardhi emrat e prokurorëve të SPAK-ut. Ajo që bie në sy është se pjesë e kësaj liste janë prokurorë të...