Connect with Us

All posts tagged "elda hoti"

Lajme 09:18 - 13 Janar, 2020

Lajm i hidhur për deputeten shqiptare/ Humb njeriun më të shtrenjtë

Deputetja e opozitës paralmentare, e dalë nga listat e LSI, Elda Hoti ka dhënë sot një lajm të hidhur. Në një postim në rrjetet sociale, ajo...

Politikë 14:24 - 15 Nentor, 2019

Foto-Nga shpatulla jashtë e deputetes, te emocionet e Spiropalit përkrah Ramës/ Detajet nga parlamenti

Kuvendi i Shqipërisë ka zhvilluar sot një seancë të jashtëzakonshme parlamentare, ku në rend të ditës kishte një çështje të vetme, rezoluta ndaj Metës, në lidhje...

Aktualitet 15:07 - 20 Maj, 2019

U përjashtua nga LSI/ Deputetja nënshkruan me Aleancën Kuqezi

Aleanca Kuq e Zi, ka nënshkruar me shtatë parti koalicionin 7 “Shpresa për ndryshim”, i cili do të marrë pjesë në zgjedhjet vendore të 30 qershorit....

Kuvendi i Shqiperise, seancat plenare
Aktualitet 14:22 - 13 Mars, 2019

U betua sot në Kuvend/ Nuk do ta besoni CV-në e deputetes së re

Vendimi i PD dhe LSI për të djegur mandatet e deputetëve, si shenjë proteste kundër qeverisë, i ka hapur rrugën futjes në parlament të kandidatëve të...