Connect with Us

All posts tagged "ekzekutim"

Zhdukja e kushërinjve në Malësinë e Madhe/ Dyshohet se të rinjtë janë ekzekutuar nga i afërmi i tyre
Kronika 12:34 - 6 Tetor, 2020

Zhdukja e kushërinjve në Malësinë e Madhe/ Dyshohet se të rinjtë janë ekzekutuar nga i afërmi i tyre

Të tjera detaje janë zbardhur për zhdukjen e tre të rinjve në Malësinë e Madhë. Sipas Report tv, burime pranë grupit hetimore në policinë e Shkodrës...

Kronika 19:31 - 25 Shtator, 2020

Ekzekutimi nga RENEA i 71 vjeçarit/ Eksperti tregon hapat nga negocimi te eliminimi

Ngjarja e djeshme ku RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin Lefter Zhidru që hapi zjarr ndaj policisë tronditi vetëm të gjithë vendin RENEA tentoi përmes negocimit që të bindte...

U ekzekutua nga RENEA pasi terrorizoi Elbasanin/ Çfarë u gjet në banesën e 71-vjeçarit
Kronika 18:51 - 24 Shtator, 2020

U ekzekutua nga RENEA pasi terrorizoi Elbasanin/ Çfarë u gjet në banesën e 71-vjeçarit

Rreth orës 17:50 policia dhe forcat RENEA u përplasën sërish me Lefter Zhidrun në Elbasan. Mësohet se RENEA ka ekzekutuar 71-vjeçarin, i cili prej disa orësh...

E ekzekutuan në derë të shtëpisë 11 vite më parë/ Gazetari zbardh motivin e vrasjes së Fatmir Xhindit
Kronika 23:27 - 16 Shtator, 2020

E ekzekutuan në derë të shtëpisë 11 vite më parë/ Gazetari zbardh motivin e vrasjes së Fatmir Xhindit

11 vite më parë u ekzekutua në hyrje të shtëpisë së tij ish-deputeti i ndjerë i Partisë Socialiste Fatmir Xhindi. Gazetari Elton Qyno tha mbrëmjen e...

Detaje tronditëse nga vrasja e 23-vjeçares/ Babai bëri planin, vëllai e ekzekutoi
Kronika 11:07 - 5 Shtator, 2020

Detaje tronditëse nga vrasja e 23-vjeçares/ Babai bëri planin, vëllai e ekzekutoi me plumb në kokë

Dalin detaje nga vrasja e 23-vjeçares Eglantina Buci në vitin 2012. Mësohet se vrasjen e kishte planifikuar babai i vajzës, ndërsa ekzekutimin e bëri i vëllai....

Ekzekutimi i kryekomisar Cukut/ Ministria e Drejtësisë letër Prokurorisë së Përgjithshme
Kronika 10:42 - 2 Shtator, 2020

Ekzekutimi i kryekomisar Cukut/ Ministria e Drejtësisë letër Prokurorisë së Përgjithshme

Ministria e Drejtësisë i ka dërguar një letër Prokuorisë së Përgjithshme lidhur me ekzekutimin e kryekomisarit Artan Cuku. Ministria kërkon të dijë kërkon të dijë mbi...

Ekzekutuan taksistin 3 ditë më parë/ 2 vëllezërit pranojnë krimin para policisë: Po përpiqeshim të…
Kronika 11:09 - 6 Gusht, 2020

Ekzekutuan taksistin 3 ditë më parë/ Dy vëllezërit pranojnë krimin para policisë: Po përpiqeshim të…

Dy vëllezërit që u arrestuan sot për vrasjen e Abdulla Budlla, taksistit 71-vjeçar, kanë pranuar krimin para policisë. Arsil dhe Sajmir Sherra, 20 dhe 32 vjeç,...

Atentati ndaj Emiljano Ramazanit/ Arrestohen babë e bir, gjendet arma e ekzekutimit
Kronika 18:41 - 28 Korrik, 2020

Atentati ndaj Emiljano Ramazanit/ Arrestohen babë e bir, gjendet arma e ekzekutimit

Policia ka gjetur dhe sekuestruar armën e zjarrit me të cilën autorët kryen vrasjen e Emiljano Ramazani, më datë 20 korrik. Mësohet se specialistët e Seksionit...

Dënimi me vdekje në SHBA pas 17 vitesh/ Ekzekutohet i burgosuri që vrau një familje më 1996
Bota 19:17 - 14 Korrik, 2020

Dënimi me vdekje në SHBA pas 17 vitesh/ Ekzekutohet i burgosuri që vrau një familje më 1996

Pas 17 vjetësh, qeveria amerikane kreu ekzekutimin e saj të parë me vdekje. Ekzekutimi i të burgosurit Daniel Lewis Lee u krye pas vendimit të Gjykatës...

Kokainë nga Ekuadori në Europë/ Hoxha jep detaje nga megaoperacioni: Pjesë e organizatës vlonjati i burgosur në 2014
Kronika 15:45 - 27 Qershor, 2020

Hoxha tregon ngjashmërinë/ Si u përdorën vajzat për të vrarë Marsel Sotirin dhe Hekuran Billën

Gazetari Artan Hoxha ka treguar se si përdoren vajzat nga kundërshtarët në krim, për të vrarë një person. Ai përmendi rastin e vrasjes së Marsel Sotirit...

Bota 18:05 - 9 Shkurt, 2020

“Vdekja është e pashmangshme për të gjithë”/ Policia ekzekuton ushtarin që vrau 26 njerëz dhe plagosi 57 të tjerë

Autoritetet tajlandeze thanë se një ushtar që la pas vetes 26 të vrarë dhe 57 të plagosur, u qëllua për vdekje të dielën në mëngjes. Zyrtarët...

Kronika 13:48 - 17 Dhjetor, 2019

Ekzekutimi i Indrit Çeles/ Gjykata lë në burg Albano Kusin

Gjykata Penale e Tiranës ka rikonfirmuar masën e sigurisë “arrest me burg”, për Albano Kusin, një masë të caktuar më parë nga Gjykata Penale e Tiranës....

Kronika 20:23 - 27 Shtator, 2019

Ekzekutimi mafioz i ish-policit/ Zbardhen emrat e 8 personave në kërkim për vrasjen

Prokuroria e Tiranës i është drejtuar gjykatës për të kërkuar masën e sigurisë “arrest me burg” për tetë persona të dyshuar si të përfshirë në vrasjen...

Aktualitet 19:41 - 31 Maj, 2019

Terror në Zvicër/ Burri merr peng dy gra dhe i ekzekuton

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Zyrih të Zvicrës. Mësohet se një 60-vjeçar ka marrë peng dy gra dhe më pas i...

Kryesore Show Biz 12:10 - 8 Prill, 2019

U ekzekutua para dyqanit të tij/Zbulohen fjalët e fundit që tha reperi para se të vdiste

Nipsey Hussle, emri i vërtetë i të cilit ishte Ermias Davidson Asghedom, mësohet se ka qenë pjesë e bandës së kriminelëve “Rollin ’60”, kur ishte adoleshent....

klodiana lala
Aktualitet 20:54 - 1 Prill, 2019

Ekzekutimi i dy vëllezërve/ Klodiana Lala zbardh detajet e reja

Gazetarja, Klodiana Lala, ka zbuluar detaje rreth vrasjes së dy vëllezërve Bilali në qytetin e Shkodrës. Sipas Lalës në 2-4 km përpara vendit ku janë vrarë...

Aktualitet 19:43 - 22 Mars, 2019

Tronditet Elbasani/ Ekzekutohet me armë zjarri një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në qytetin e Elbasanit. Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në një lokal në afërsi...

Aktualitet 17:55 - 20 Mars, 2019

U ekzekutua me plumba/ Çfarë kishte deklaruar më herët pronari i bujtinave

Ferdinard Polia 35 vjeç ngeli viktimë e një atentati që iu bë në makinën e tij në fshatin Grudë të qytetit të Shkodrës. Sipas Policisë, Polia...

I dënuar me 4 vite burg për kultivim droge/ Ekstradohet nga Greqia 29-vjeçari shqiptar
Aktualitet 18:22 - 20 Shkurt, 2019

Ekzekutoi 32 vjeçarin në makinë/ Arrestohet autori

Roland Mila, i dyshuari kryesor për vrasjen e Sokol Ramës është vënë në pranga këtë të mërkurë nga policia e Tepelenës. Sokol Rama u gjend i...

Aktualitet 13:47 - 14 Shkurt, 2019

Vrasja makabre e 49-vjeçares/ Shpallet në kërkim kunati

Janë zabrdhur detaj e të reja nga vrasja e gruas që u gjend e vdekur mëngjesin e sotëm pranë liqenit të Sharrës në Tiranë. 49-vjeçarja, Lirie...

pamjet e kezekutimit
Aktualitet 21:21 - 2 Shkurt, 2019

Video-Ekzekutim si në filma/ Dalin pamjet e vrasjes së ish-policit

Tre ditë më parë një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën. Një ish-polic u eksekutua në mënyrë makabre me breshëri kallashnikovi në zonën e Selitës. Top Chanel...

Vrasja-e-Arben-Bilalit--(
Aktualitet 14:20 - 31 Janar, 2019

Vrasja e ish-policit/ Zbardhet skema e ekzekutimit

Një ditë, më parë ish-polici, Arben Bilali u ekzekutua me breshëri plumbash, fare pranë banesës së tij. Sot, kanë dalë në dritë detaje të reja. Sipas...

ekzekutohet ish polici
Aktualitet 16:55 - 30 Janar, 2019

Vrasjet zinxhir/ Si u ekzekutuan tre vëllezrit Bilali?

Ish-oficeri i Policisë Arben Bilali u ekzekutua në mënyrë monstruoze me breshëri plumbash ditën e sotme pranë komisariatit Nr.2 në Tiranë. Ndërkohë mësohet se më parë...