Connect with Us

All posts tagged "ekstazi"

Lajme 15:06 - 12 Dhjetor, 2019

Shisnin lëndë narkotike/ Brenda 24 orëve në Tiranë arrestohen 3 shtetas

Brenda vetëm 24 orëve, tre persona janë arrestuar në Tiranë për shitje lëndësh narkotike. Shtetasit e arrestuar në flagrancë janë të rinj të moshës 20, 24...

Aktualitet 10:21 - 28 Maj, 2019

Trafikonte drogë pranë shkollave/ Në pranga 24-vjeçari

Në kuadër të opoeracionit “Pedonalja” policia ka sekuestruar 990 tableta ekstazi ndërsa ka arrestuar poseduesin e kësaj lënde narkotike. Në “Kongresi i Përmetit” Shkodër, u bë...

Aktualitet 18:01 - 21 Nentor, 2017

Shpërndante drogë dhe ekstazi në shkolla/ Arrestohet 30-vjeçari

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e një shtetasi, i cili sipas informacioneve shpërndante ekstazi pranë gjimnazeve të qytetit. Burimet policore bëjnë me dije...