Connect with Us

All posts tagged "ekspertiza"

Aktualitet 12:25 - 30 Korrik, 2017

Zbardhet ekspertiza e 35-vjeçares shtatzënë që humbi jetën në spital/ Ekspertët: Gabuan mjekët

Aktekspertiza e 35-vjeçares shtatzënë që humbi jetën në maternitetin Koço Gliozheni është zbardhur ditën e sotme. Sipas ekspertëve të IML-së kanë gabuar mjekët në 3 spitalet...

Aktualitet 14:55 - 22 Korrik, 2017

Del ekspertiza e vdekjes së 15-vjeçares në Ksamil/ Çfarë ndodhi me të?

Ekspertiza e vdekjes së 15-vjecares në Ksamil është bërë publike ditën e sotme. Sipas mjekëve, trupi i saj është goditur nga një mjet prerës helik e...

Aktualitet 11:25 - 20 Korrik, 2017

I sëmurë?!/Ekspertiza “rrëzon” ish-drejtorin e Burgjeve

Gjykata e Krimeve të Rënda ka rrëzuar kërkesën e ish-drejtorit të Burgjeve, Artur Zoto, për ndryshim të masës së sigurisë. Ish-drejtori Zoto, i cili ndodhet në...

Aktualitet 18:46 - 25 Prill, 2017

Zbardhet ekspertiza mjeko-ligjore/50 plumba kallashnikovi mbi trupin e Ervin Dalipajt

Vetëm pak orë pas krimit të dyfishtë në Durrës është zbardhur ekspertiza mjeko-ligjore e trupit të ish-shefit të krimit ekonomik në Tiranë, Ervin Dalipaj. Ky i...

Aktualitet 15:58 - 11 Prill, 2017

A qëlloi me armë Artan Cuku?/ Zbardhet ekspertiza

Ekspertiza biokimike ka hedhur poshtë zërat që dyshonin se edhe i ndjeri, ish komisari Artan Cuku ka qëlluar me armë përpara se të vritej. Në bazë...

Aktualitet 11:12 - 6 Prill, 2017

U dogj në ashensor/Zbulohen shkaqet e zjarri dhe çfarë i mori jetën 31-vjeçares

Detaje të reja janë zbuluar nga vdekja tragjike e 31-vjeçares Drilona Duriçi, e cila u dogj në ashensor, në janar të këtij viti, në zonën e...

Aktualitet 16:57 - 13 Shkurt, 2017

A ishte shtatzënë Ermira Arapi?!/ Ja çfarë thotë ekspertiza mjeko-ligjore

Ekspertiza e mjeko-ligjorëve ka hedhur poshtë dzshimet se Ermira Arapi, e cila u vra nga i dashuri në Fier, ishte shtatzanë. Nryshe nga ç’u raportua më herët...

Aktualitet 09:40 - 21 Nentor, 2016

Ngjarje e rëndë në Malësi të Madhe/ Vetëvaret në litar 15-vjeçari

Një ngjrje e rëndë ka ndodhur në fshatin Boriç të Malësisë së Madhe. Mësohet se, në banesën e tij është gjetur nga familjarët i vetëvarur E.L....

Aktualitet 18:55 - 27 Nentor, 2015

Berisha: Rama dhe Tahiri fallsifikuan ekspertizën që të lirohej Armando Prenga!

Ish-Kryeministri Sali Berisha e ka konsideruar qeverinë një organizatë kriminale, që liroi nga burgu deputetin Armando Prenga. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Berisha shkruan se...

Aktualitet 21:55 - 9 Prill, 2015

‘Doshi’ videoja e dytë, çohen në ekspertizë laptopi e USB e deputetit

Në Ministrinë e Brendshme do ti nënshtrohen ekspertizës laptopi dhe USB-ja e deputetit Tom Doshi. Pajisjet elektronike u sekuestruan në banesën e deputetit Doshi për t’iu...