Connect with Us

All posts tagged "edvin kulluri"

Politikë 16:28 - 18 Shtator, 2019

Rroga minimale 400 euro/ Edvin Kulluri ironizon keq Bashën

Ish anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Edvin Kulluri  ka ironizuar kryedemokratin Lulzim Basha i cili u shpreh sot se me të ardhur në pushtet, rroga,...

Politikë 09:47 - 15 Shtator, 2019

Gjashtë vitet e dështimit dhe të papërgjegjësisë/ Edvin Kulluri “dush të ftohtë”  Bashës

Ish anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së Edvin Kulluri  e ka quajtur kreun e PD-së Lulzim Basha, të papërgjegjshëm përbalë një sërë dështimeve. Sipas Kullurit në...

kulluri idiotesia me e madhe e 28 viteve te fundit
Politikë 16:10 - 12 Shtator, 2019

Korrupsioni me koncesionet/ Edvin Kulluri nuk përmbahet më

Ish anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri, ka komentuar rrëzimin e dekreteve të Presidentit nga Kuvendi. Sipas Kullurit, sot u shpalos edhe njëherë kriza...

Politikë 10:25 - 8 Shtator, 2019

Shkatërrimi i PD/ Kulluri mesazh demokratëve

Ish anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së Edvin Kulluri, u ka bërë thirrje demokratëve që që të nisin betejën për reforimin e PD-së. Me anë të...

Politikë 18:36 - 1 Shtator, 2019

Dokument-PD sulmon mediat/ Kulluri “shuplakë” Bashës

Ish anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edvin Kulluri ka reaguar ashpër ndaj qëndrimit të Lulzim Bashës në lidhje me mediat. Partia Demokratike i etiketonte...

Politikë 20:03 - 26 Gusht, 2019

Rikthehen protestat në shtator?/ Kulluri i nxjerr mashtrimin Bashës

Një ndër temat e trajtuara nga ish-anëtari i Këshillit Drejtues të PD, Edvin Kulluri, në studion e lajmeve të tv “Fax News” ishte dhe ajo e...

Politikë 19:35 - 26 Gusht, 2019

Akuza të rënda ndaj Bashës/ Dështak në drejtimin e PD-së

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD  Edvin Kulluri i qenë prezent në studion e lajmeve në Fax News ka lëshuar akuza të rënda ndaj kryetarit të...

Politikë 10:17 - 25 Gusht, 2019

“Se ku e kam parë këtë skenë”/ Edvin Kulluri thumbon Bashën

Ish anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri ka thumbuar kreun e selisë blu, Lulzim Basha. Me anë të një postimi në rrjete sociale, Kulluri,...

Politikë 15:04 - 18 Gusht, 2019

Pse nuk i këput një kontratë me turistët? /Ish anëtari i Këshillit Kombëtar të PD tallet me Bashën

Ish anëtar i Këshillit Kombëtar të PD, Edvin Kulluri ka ironizuar  kreun e PD -së Lulzim Basha, lidhur me të ashtuquajturat kontrata që ai reaklamon. Basha...

kulluri idiotesia me e madhe e 28 viteve te fundit
Lajm i Rekomanduar 10:23 - 15 Gusht, 2019

‘Jepuni mundësinë demokratëve të Shkodrës të fitojnë Bashkinë”/ Thirrja e fortë Edvin Kullurit

Valdrin Pjetri, duket se nuk do të arrijë ta gëzojë karrigen e kryebashkiakut të Shkodrës. PD, ka publikuar dokumenta që vërtetojnë se Pjetri ka qenë i...